Koniec Drugiej Szansy!

Chwalimy obecny sezon, ale okazuje się, że będzie ostatnim.
Stacja TVN nie będzie kontynuować Drugiej szansy, a Małgorzata Kożuchowska dostanie kolejny projekt.
Premiera nowego serialu najprawdopodobniej wiosną 2019.

Obecny sezon liczy dziesięć odcinków.

Ja żałuję.
Na Top Model nijak nie czekam…

7 odpowiedzi do “Koniec Drugiej Szansy!”

  1. Też żałuję, chociaż tak czułam że to ostatni sezon, ciekawa jestem co nam zaproponują? O nowym serialu z Kożuchowska jakiś czas temu się mówiło, myślałam że to plotki, też czytałam że ma być 6 sezon, myślę też że Kożuchowska już nie chciała 6 sezonu i wolała się skupić na nowym projekcie.

  2. Wielka szkoda. Też myślałem, że to będzie ostatni sezon. Ale jestem bardzo ciekawy nowego serialu. Ciekawe kto pojawi się w obsadzie.

  3. Kożuchowską można lubić lub nie ale ona przyciaga widza, po prostu ją się dobrze oglada, co do 2 szansy ten sezon jest bardzo dobry, więc lepiej odejść z podniesiona głową i ze świetnym finałem.

  4. Kożuchowska jest świetna w Drugiej szansie i Rodzince.pl. I dramatyczna i komediowa – wszechstronna.
    Czyli co? Zostaje sama Diagnoza w TVN?

  5. Sama Diagnoza. Chyba, że wróci 39 i pół. Mam tylko nadzieję, że TVN bierze na serio ten nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską, a nie tak jak np. Kaprys Losu. Miszczak zapytany o to co jest czarnym koniem ramówki wiosna 2018 powiedział że Diagnoza i Druga szansa. Myślę, że Kożuchowska jest traktowana jako przyciągacz w TVNie. Czekam na nowe szczegóły dotyczące nowego serialu.

  6. Rzeczywiście zostaje Diagnoza, czy było tak że była tylko Druga Szansa? Oni 2 serial z Kożuchowską musieli planować z rok temu, poprzednia producentka mówiła że serial powstaje na 2 lata wstecz od ukazania się na ekranie, czyli pociągnęli 4 bo 3 miała duża oglądalność, a 5 chcą to sensownie zakończyć. Zdaje mi się że mają scenariusz, kwestia obsady i zgrania terminów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *