Koniec Gotowych na wszystko

Zaspałam trochę z tą wiadomością. Ale chciałam poczekać na oficjalne oświadczenie stacji ABC.
Stało się! Po 7 latach Desperate Housewives kończą swoją historię. Przed nami ostatni sezon, którego premierowe odcinki rozpoczną się 25 września 2011.
Marc Cherry stwierdził, że to najlepszy moment aby jedna z jego najlepszych produkcji dobiegła końca. Aktorki były w szoku, obecnie dziękują za szansę grania w Gotowych na Wszystko. Rozpoczęły się również akcje fanów, którzy chcą dalej oglądać przygody swoich ulubionych gospodyń domowych – ale tym razem sytuacja ma niewiele wspólnego ze sławetną oglądalnością…

W zasadzie nie sprzeciwiam się tej decyzji. Z sezonu na sezon historie bohaterek były coraz słabsze i nie przypominały sezonów 1-3.
Ósma seria  ma opowiadać historię Mary Alice, która była dotychczas narratorką serialu. Mamy poznać również więcej tajemnic byłych sąsiadów.

Mam nadzieję, że czas, który pozostał do finału będzie zdecydowanie lepszy niż kilka poprzednich i wyjaśni większość wątków.

Czuję żal ale jednocześnie i szacunek do produkcji – nie ma sensu ciągnąć serialu, który wypalił się już kilka lat temu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *