Koniec Klanu? DEMENTI

Jak podaje Fakt 22 kwietnia 2012 aktorzy po raz ostatni spotkają się na planie serialu! TVP zaznacza, że nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie.
Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli – “Klan”. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012 podaje w prezentacji oferty reklamowej na 2012 rok Biuro Reklamy i Handlu TVP.

Będzie Wam brakować tej telenoweli?

Aktorzy serialu są na razie w szoku.

Już zdementowano tą informację.

– Nie mamy takich obaw – mówi Paweł Karpiński, producent telenoweli. – Oglądalność serialu rośnie, pracujemy nad nowymi wątkami, wprowadzamy do akcji nowych bohaterów. Wszystko po to, by nie zawieść naszych fanów. Prowadzimy również zaawansowane rozmowy w sprawie sezonu jesiennego z Biurem Reklamy TVP S.A.

– Gdyby rzeczywiście telewizja publiczna planowała zastąpić „Klan” innym serialem, z całą pewnością jej szefowie poinformowaliby nas o tym w pierwszej kolejności – podsumowuje Wojciech Niżyński, producent i pomysłodawca sagi rodu Lubiczów.
fot.AKPA

4 odpowiedzi do “Koniec Klanu? DEMENTI”

  1. mimo, że mam sentyment do tego serialu to czas najwyższy, aby się zakończył! choć z drugiej strony drugiego takiego już nie będzie..

  2. + Rzecznik prasowa TVP Joanna Stempień-Rogalińska, uspokaja i komentuje informację „Faktu” o rzekomym zniknięciu „Klanu”. – Zarząd TVP żadnych wiążących decyzji w tej sprawie jeszcze nie podjął. Ale oczywiście nic nie jest wieczne i każda emisja wcześniej czy później się skończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *