Wiadomo, że Hanka dowie się o zdradzie męża i wyjedzie. Jednak czytając kilkanaście informacji można się pogubić - np. wersji o tym, kto jej o tym powie jest kilka - raz pojawia się Marek, innym razem Grażyna. I co się wydarzy w marcu?
W kolejności:
- Już dzisiaj (1.03.2010) Michał i Grażyna postanawiają wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Łagoda ma nadzieję, że pobyt za granicą scementuje ich małżeństwo.

Przyznanie do zdrady
- 9 marca - Marek przyznaje się Hance do romansu z Grażyną. Mostowiakowa reaguje gwałtownie na to wyznanie.
15 marca - Hanka zostawia Markowi list, w którym zabrania, by się z nią kontaktował, i wyjeżdża z miasta. Kieruje się do miejscowości o nazwie Olszówka, którą rekomendował jej Sebek. Lucjan obawia się, że synowa znów wpadnie w alkoholizm. Na stacji benzynowej Hanka wpada na Grażynę. Po ostrej wymianie zdań Mostowiakowa daje rywalce w twarz. Po starciu z kuzynką, Grażyna prosi Michała, by zarezerwował bilety do USA.

16 marca - Hanka nadal nie chce rozmawiać z Markiem. Utrzymuje jednak stały kontakt telefoniczny z dziećmi.

Wiemy, że w Olszówce Hanka spotka przyjaciela, którego będzie grał Paweł Królikowski (Kusy z Rancza). Grażyna spowoduje wypadek - potrąci pieszego i zamiast wezwać karetkę ucieknie z miejsca wypadku! Kobieta będzie przekonana, że zabiła człowieka i postanowi uciekać z mężem z Polski. Czy znajdzie się świadek jej czynu? Zobaczymy w odcinku 735

fot. demotywatory.pl