10 odpowiedzi do “Koniec serialu „Lekarze””

  1. Trochę szkoda, mimo że ostatnio nie zachwycał (o ile w ogóle, może kilka odcinków), to było kilka wątków, które można byłoby ciekawie poprowadzić.

  2. Ja też mam mieszane uczucia. Szczerze mówiąc po odejściu Małaszyńskiego serial zaczął tracić werwę. Rozpoczęto nowe wątki i całkowicie zmieniono stare – np. Wanatów. Zdarzało się oglądać z przyjemnością (chociaż ostatnio bardzo rzadko).
    Nie wiem czy będzie mi brakować Lekarzy. Jeśli już to Komana i Stenki…

  3. Oglądałam tylko ze względu na Piotra Polka, więc serialu samego w sobie nie będzie mi absolutnie brakować, jedynie aktora.

  4. Tę serię oglądam sporadycznie, tylko i wyłącznie ze względu na panią Stenkę i pana Komana, no i może na Polka 🙂 praktycznie odcięłam się od akcji.. szkoda że tak się porobiło z tymi Lekarzami.. bardzo miło wspominam za to pierwsze sezony.

  5. Serial zapowiadał się bardzo dobrze. Niestety później było coraz gorzej. Absurdalne wątki, odejście Małaszyńskiego, a na koniec dołączenie do obsady Szyca i Bołądź (czy w Polsce nie ma już innych aktorów?). Szkoda, że nie będzie kolejnego sezonu bo zapewne znalazłby się w nim pan Karolak (kolejny etatowy aktor wielu seriali)….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *