Jeśli kupiliście kod na Plejadzie i oglądaliście odcinek przedpremierowy - dodajmy 6sty odcinek, to był już przedostatnim w przygodzie z bohaterami serialu. Ostatnia seria została drastycznie skrócona - losy Basi, Andrzeja, Marty, Michała i Marcina zakończą się oficjalnie 18 października. Czym zaskoczy ostatni odcinek? Przygotowania do ślubu Basi i Andrzeja ruszą pełną parą.
Nie obędzie się bez przykrych niespodzianek (ktoś zniszczy suknię ślubną pani młodej).
Przyjaciele w prezencie ślubnym podarują  młodej parze wycieczkę na Maderę - czyli do miejsca, w którym się poznali. Olga nie zrezygnuje z prób odzyskania Andrzeja. To dzięki jej intrygom przygotowania do uroczystości przerwie wtargnięcie brygady antyterrorystycznej.
Radosny okres przygotowań przerwie również wiadomość o zaginięciu samolotu, który pilotował tata Basi. Dziewczyna z Andrzejem, mamą i bratem uda się na miejsce domniemanej katastrofy.
Jak zakończy się epizod Marty i Michała? Mężczyzna będzie chciał porozmawiać z ukochaną. Ma nadzieję na jasne deklaracje z jej strony. Podejrzewamy szczęśliwe zakończenie.
A co z Marcinem? Czy Julia powróci do jego życia? Czy grająca jej postać Agata Buzek zaszczyci finałowy odcinek serialu swoją osobą?
Finał “Teraz albo nigdy” 18 października. Lub 11 października na Plejadzie.

fot. bi.gazeta.pl