Konkurentka Drawskiej

Już po wakacjach czekają nas kolejne przygody Ewki w Zakopanem. Wielka lawina ominie Ewę i Jakuba, jednak wezwany do akcji ratunkowej Bartek ocali Martę – dopóki nie znajdą ich ratownicy, przystojny góral będzie ogrzewał ją swoim ciałem.

Jak widać na zdjęciach Bartek i Marta zbliżą się do siebie. Co na to Ewa?

Oczywiście będzie musiała walczyć o ukochanego.

Przy okazji okaże się, że pensjonat, którym opiekuje się razem z Lucyną ma tuż za płotem konkurencję! Sąsiadką okaże się… Marta!

„Zadziorna góralka Lucyna i przemyślna warszawianka Ewa będą musiały nieraz uciekać się do przezabawnych podstępów w walce z sąsiadką. Lucyna, rozjuszona konkurencją, przystępuje do ostrej rywalizacji z sąsiadką, co zaowocuje szeregiem śmiesznych perypetii, desperackich podstępów i zabawnych starć. Kto wygra tę wojnę okaże się na koniec trzeciego sezonu Szpilek na Giewoncie.”

źródło:http://magazyn.tvpolsat.info

4 odpowiedzi do “Konkurentka Drawskiej”

  1. Marta bardziej pasuje do Bartka niż ta cała Ewka, która od dłuższego czasu działa mi na nerwy 😛 Gdyby tak na koniec serialu to oni byli razem.. Ach, marzenia! 😛

  2. Eff, w pełni się z Tobą zgadzam. Te ciągłe fochy Ewki w 2. serii były beznadziejne. Niech się już lepiej zajmie panem doktorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *