Konkurs barmański, przymiarki sukien ślubnych i dramatyczny wypadek 10 listopada w „Hotelu 52

10 listopada Michał (Rafał Królikowski) zorganizuje konkurs barmański „Hotelu 52” – gościnnie wystapią Jakub Świderski oraz Adam Krawczyk.
Iwona (Magdalena Cielecka) wybierze się do salonu sukien ślubnych – wszystko wskazuje na to, że Iwona Szwed i Andrzej Wysocki (Marek Bukowski) jeszcze w tym sezonie staną na ślubnym kobiercu.

Na koniec – Natalia (Laura Samojłowicz) będzie ostro imprezowała w towarzystwie szalonej Kai (Marieta Żukowska) – skutki będą bardzo dramatyczne.

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) próbuje naprawić relację z Aśką (Monika Mrozowska), ale dziewczyna bardzo przeżywa odrzucenie z jego strony. Wtedy Artur przyznaje się Asi do swojej choroby. Robert (Jakub Mazurek )w rozmowie z Arturem zarzuca mu, że krzywdzi Natalię (Laura Samojłowicz). Iwona (Magdalena Cielecka) z Andrzejem (Marek Bukowski) zastanawiają się, kim jest tajemnicza dziewczyna Igora (Kamil Kula), i dlaczego nie chce jej przedstawić. Iwona przyznaje się Natalii w tajemnicy, że wychodzi za mąż za Andrzeja. Natalia mówi o tym Kai (Marieta Żukowska), która namawia ją na zorganizowanie dla Iwony i Andrzeja przyjęcia – niespodzianki w Hotelu 52, mimo że Iwona planuje skromną uroczystość dla najbliższej rodziny. Michał (Rafał Królikowski) organizuje w hotelu konkurs barmański, w którym główną nagrodą jest przyjęcie do słynnej szkoły barmańskiej w Amsterdamie. Głównymi konkurentami są poruszający się na wózku, Jacek (gościnnie: Jakub Świderski) i przystojny barman Marek (Adam Krawczyk). Po konkursie Marek zaprasza Kaję na imprezę do klubu pod Warszawą. Kaja zabiera ze sobą Natalię. Podczas nocnej eskapady samochód Marka, którym podróżują dziewczyny, ulega bardzo groźnemu wypadkowi. Auto staje w płomieniach – czy dziewczyny wyjdą z tego cało i i wszystko się dobrze skończy?

Emisja 11 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 10 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *