Korona Królów – Po co ten kancik?

Rozpoczęto promocję „Korony Królów”.
Pojawia się coraz więcej zdjęć z planu, czy fotek promocyjnych.

I znowu muszę się przyczepić – popatrzcie tylko na białą bluzkę. Nie dość, że widać jakość „Viziru” 😉 to jeszcze ten kancik na rękawkach.
Kostiumolodzy! Utytłajcie trochę części garderoby, bowiem będzie śmiesznie – jak w Belle Epoque.
fot. facebook.pl

9 odpowiedzi do “Korona Królów – Po co ten kancik?”

 1. Chyba nie mamy co liczyć na to że ich trochę pobrudzą czy też pogniotą, tylko tak jak w belle epoque będzie takie wszystko czyste i nieskazitelne.

 2. Co tam ciuchy w kostiumowej produkcji:)Ważne, że zagrają twarze w większości o tzw. starej, by nie rzec lekko pomiętej urodzie, więc może na łut autentyczności będzie można liczyć, o ile nie będzie to jedną wielką historyczną ściemą;)

 3. historyk – a to pewnie 😉 Tylko raczej na dworach do wygładzania koronek i tym podobnych. Pani na koniu nie wygląda na majętną, a rękawki nie dość, że szyte na maszynie, to jeszcze białe z nowości. Zaprasowanie gratis 😉

  zdzisiek poczekajmy.

  Kasia – też się tego boję…

 4. W każdym bądź razie jeśli, to nie takie, żeby dawało efekt kancika. O ile materiały bielono na słońcu, a gnioty materiałowe gładzono parą, nikt takiej perfekcji jak na powyższej fotografii w sztuce prasowania raczej by nie osiągnął. Nawet jeśli dotyczyło to kręgów dworskich.

 5. I jak wrażenia po 2 odcinkach?
  Jak dla mnie nie jest źle ale faktycznie jest czysto i nieskazitelnie. Nawet Pełka który uciekł z niewoli mimo że obszarpany to jednak był taki „wyprasowany”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *