Kości 7 – od 11 marca w Telewizji POLSAT

Premierowy, siódmy sezon „Kości” już od 11 marca na antenie Telewizji POLSAT. Mroczne zagadki kryminalne, rozwiązuje błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa – antropolog Brennan (Emily Deschanel) i pewny siebie, a zarazem czarujący agent federalny Booth (David Boreanaz). Tę dwójkę wspierają przyjaciele tworząc drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica.

Najnowsza seria „Kości” spełnia marzenia fanów. Brennan (Emily Deschanel) i Booth (David Boreanaz) będą mieli dziecko! Od początku łączyła ich chemia, długo jednak musieliśmy czekać na ich pierwszy pocałunek. Ale „Kości” to nie tylko romantyczna opowieść – ten serial gwarantuje znacznie więcej. To przede wszystkim doskonałe zagadki kryminalne, ze sporą dawką czarnego humoru i galerią niepowtarzalnych postaci.
Minęło pięć miesięcy od wydarzeń, których byliśmy świadkami w finale poprzedniej serii. Wyraźnie wzruszona Brennan wyznała wówczas Boothowi, że zostanie ojcem jej dziecka. Ta scena zmieniła wiele w życiu głównych bohaterów – są parą i zamieszkali razem.

Premierowe odcinki „Kości” to nowe, wyjątkowe opowieści z dreszczykiem, z intrygującym zawiązaniem akcji, prawdziwie makabrycznym miejscem zbrodni i ciałem ofiary w stanie głębokiego rozkładu. W tak szokujących okolicznościach dochodzenie może podjąć tylko drużyna specjalistów z Jeffersonian Institute w Waszyngtonie. A wspierając swojego partnera z FBI, Brennan i jej przyjaciele doskonale się przy tym bawią. Każda sprawa to dla nich kuszące wyzwanie intelektualne – okazja, by popisać się swoją wybitną inteligencją i obszerną wiedzą z różnych dziedzin nauki.

Genialna antropolog, dr Temperance Brennan (Emily Deschanel), która posiada niesamowitą zdolność odczytywania tropów pozostawionych na kościach ofiar, chociaż jest już w zaawansowanej ciąży, to nie zamierza przestać pracować. Uważa też, że sformalizowanie ich związku jest zbędne. Dla większości ludzi jej inteligencja wydaje się niedościgła. A jej dążenie do prawdy i bezkompromisowość każdego może onieśmielić – z wyjątkiem jej partnera. Agent specjalny Seeley Booth (David Boreanaz) z wydziału zabójstw FBI ufa naukowcom i chętnie korzysta z ich analizy dowodów, podczas gdy sam woli działanie w terenie i jest niekwestionowanym mistrzem w przesłuchiwaniu podejrzanych. Trudniej radzi sobie podczas rozmowy z ukochaną kobietą, więc wciąż między nimi iskrzy.

Mistrzowską drużynę specjalistów z Jeffersonian Institute w Waszyngtonie tworzą: szefowa zespołu, dr Camille „Cam” Saroyan (Tamara Taylor), najbliższa przyjaciółka Temperance, Angela (Michaela Conlin), dr Jack Hodgings (TJ Thyne) oraz dr Lance Sweets (John Francis Daley). W najnowyszej serii nie raz zaskoczą fanów serialu, ujawniając swoje nowe niezwykłe talenty.

Serial „Kości” emitowany jest w każdą niedzielę – najnowsze odcinki od 11 marca o godz. 22.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *