Kozioł nie jest taki zły!

Tytuł odcinka 56 „Amerykańska baza”.
Co się wydarzy?

Jak wiadomo były wójt dostał się na stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej. I wbrew obawom kobiet pracujących w Urzędzie okaże się, że Kozioł bardzo dobrze sobie radzi. Sprawnie kieruje posiedzeniami i ku zdumieniu Pań wspiera ich projekty i przedsięwzięcia!

Do ławeczki dołącza kolejny członek – Więcławski. Nie na długo nacieszy się jednak wolnością i filozoficznymi rozważaniami przy Mamrocie. Do akcji wkroczy jego żona, która urządzi mu awanturę. Więcławski będzie prosił o pomoc Lucy, a po mszy złoży przysięgę, że już nie będzie brał łapówek.

Bywalcy ławeczki też wytropią pomysł na lukratywny biznes. Kiedy zobaczą, że Lucy odwiedza dwóch amerykańskich generałów szybko wysnują wnioski, że we wsi powstaje amerykańska baza wojskowa. Za pieniądze małżonek i oszczędności Japycza kupują pole. Niestety nikt nie zgłasza się z ofertą. Po wyjaśnieniach u Pani Wójt Solejukowa i Hadziukowa postanowią wyjaśnić swoim mężom ich niefrasobliwą inwestycję. Dojdzie do rękoczynów.

A u Pana doktora ku rozpaczy zazdrosnej małżonki pojawi się nowa pracownica – Joanna Nowak. W tej roli zobaczymy Patrycję Kazadi.

fot.http://www.tvp.pl/

Jedna odpowiedź do “Kozioł nie jest taki zły!”

  1. bardzo mi przykro to przyznac ale to juz nie to samo ranczo . mam nadzieje ze sie rozkreci akcja bo na razie miernawo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *