Krew z krwi 4,5 – streszczenia odcinków

W trzecim odcinku działo się o wiele więcej niż w drugim. W końcu główna bohaterka zaczyna mieć poważne problemy i teraz już wiemy dlaczego będzie zmuszona wziąć sprawy w swoje ręce.
Co czeka jej rodzinę? Przeczytajcie streszczenia.

4

Carmen postanawia rozmówić się z Antonem. Jest przekonana, że to on nasłał na nią szantażystę. Wręcza gangsterowi torbę z pieniędzmi, żąda, by zostawił jej rodzinę w spokoju. Rosjanin proponuje Majewskiej układ – w zamian za współpracę zapewni bezpieczeństwo jej i dzieciom. W domu zjawia się policja. Paweł Żaryn szuka pen drive’a i dowodów przestępczych powiązań rodziny Rotów. Franek wybawia matkę z opresji. Anton nasyła Bronka na Carmen. Ten wywozi ją w odludne miejsce. Po powrocie Carmen wie, że nie może ufać nikomu – nawet najbliższym.

5

Pojawiają się problemy ze zorganizowaniem przemytu heroiny dla Antona. Stefan informuje Carmen, że trzeba odwołać transport. Kobieta namawia do współpracy młodego pracownika portu. Musi za to zapłacić wysoką cenę. Policjant Paweł Żaryn usiłuje dowiedzieć się, kto zabił Marka oraz jakie są powiązania Carmen i Antona. Przesłuchuje Wiktora, odwiedza też Antona w barze, w którym mają się odbyć urodziny Magdy. Podczas imprezy Anton przypomina Carmen o umowie. Wkrótce córka Carmen ucieka z domu. Ma to dramatyczne konsekwencje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *