Królowa jednej nocy – Kartal grzebie w przeszłości teścia – streszczenia odcinków

Premiera od 31 października 2016.
Streszczenia odcinków 22-25.
1 listopada zmiana w ramówkach.

22

Huma potajemnie spotyka się z Oktayem. Jej mąż ich śledzi; jest pewien, że Huma go zdradza. Osman wyjawia Sadikowi prawdę o Azizie. Kartal wraca do firmy i postanawia prześledzić przeszłość jej właściciela. Kartal i Esra postanawiają zostać w Stambule.

23
Hakan zabiera Hümę z hotelu, w którym spotkała się ze swoim dawnym ukochanym Oktayem, ojcem jej córki. Kartal próbuje się dowiedzieć, co łączyło Osmana i Aziza z zamordowanym Vuralem. Mert jest zazdrosny o Elif, młodą kucharkę zatrudnioną w rezydencji jego ojca.

24
Esra zaczyna podejrzewać, że Kartala i Selin coś łączy. Oktay postanawia odebrać córkę Humie, siostrze Aziza. W tym celu zamierza zostać nauczycielem dziewczynki i zdobyć jej zaufanie. Osman szantażuje Aziza, żąda od niego pieniędzy.

25
Kartal odnajduje akta sprawy Osmana i dowiaduje się, że był on oskarżony o fałszowanie pieniędzy. Podejrzewa, że jego zmarły ojciec również był w to zaangażowany. Tymczasem Aziz stawia na nogi całą firmę, żeby zdobyć pieniądze dla szantażującego go Osmana. Ten jednak zmienia zdanie – żąda udziałów w firmie Aziza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *