Królowa jednej nocy – streszczenia odcinków 12-16

Królowa od prasowania na dobre zagościła w naszych sercach 😉
Uwaga! Czytacie na własną odpowiedzialność.
Premiera od 17 października 2016.

12

Mert jest przekonany, że Selin usidliła Aziza dla pieniędzy. Aziz robi Selin niespodziankę i sprowadza z Francji jej matkę, Charlotte. Kobieta nie może ukryć zaskoczenia, spotykając Kartala w domu, w którym mieszka jej córka.

13

Detektyw wynajęty przez Hümę, siostrę Aziza, spotyka się z Oktayem – dawnym ukochanym Humy, aby dowiedzieć się czegoś więcej o jej rodzinie. Po rozmowie telefonicznej z tajemniczym mężczyzną Selin przyjmuje oświadczyny Aziza, a potem publicznie podpisuje intercyzę, którą dał jej do podpisu jego syn Mert. Wybucha rodzinna awantura. Kartal wciąż próbuje ostrzec Selin przed Azizem.

14

Charlotte, matka Selin, nie może pogodzić się z decyzją córki o ślubie i wraca do Francji. Wynajęty do śledzenia Selin detektyw zostaje zdemaskowany, Kartal odbiera mu aparat i każe opuścić kraj. W drodze do Grecji detektyw wpada w ręce Aziza Alkana, który znajduje przy nim kopie fotografii Selin i Kartala.

15

Kartal obwieszcza Azizowi, że postanowił wyjechać z Esrą do Włoch. Selin nie potrafi ukryć żalu. Mert po kłótni z ojcem wraca do domu. Aziz dziwnie się zachowuje, każe opróżnić dla niego na wieczór jedną z restauracji. Zaprasza na kolację Kartala, przed wyjściem zabiera broń.

16

Kartal szykuje się na spotkanie z Azizem. Tymczasem Mert próbuje popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili zjawia się Kartal i zamiast na spotkanie z Azizem, jedzie z Mertem do szpitala. Tymczasem do restauracji przychodzi Selin. Mert walczy o życie.

Jedna odpowiedź do “Królowa jednej nocy – streszczenia odcinków 12-16”

  1. odc. 17 Selin zdaje sobie sprawę, że nie może pozwolić Kartalowi wyjechać i że nadal go kocha. Spędza z nim wieczór. Kochankowie postanawiają razem wyjechać. Selin wybiera się na spotkanie z Azizem. Ten wyjawia, że wie o jej romansie z Kartalem. Szantażuje ją i zmusza do ślubu. W willi Aziza pojawia się policja.

    odc. 18 Aziz i Kartal są przesłuchiwani w związku z zabójstwem. Kartal ucieka z Selin i Osmanem. Rozwścieczony Aziz rusza w pościg. Esra rozpacza, przekonana, że Kartal odszedł z powodu jej ojca. Osman zaczyna gorączkować. Selin i Kartal szukają ratunku.

    odc. 19 Kartal zawozi chorego Osmana do szpitala. Zaniepokojona Selin włącza telefon, żeby być z nim w kontakcie. Dzięki temu Azizowi udaje się namierzyć miejsce jej pobytu. Hüma spotyka się ze swoim dawnym ukochanym Oktayem. Mężczyzna próbuje ją zmanipulować. Selin spotyka sie z tajemniczym mężczyzną, który dotychczas wydawał jej instrukcje przez telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *