Królowa od prasowania na dobre zagościła w naszych sercach ;)
Uwaga! Czytacie na własną odpowiedzialność.
Premiera od 17 października 2016.

12

Mert jest przekonany, że Selin usidliła Aziza dla pieniędzy. Aziz robi Selin niespodziankę i sprowadza z Francji jej matkę, Charlotte. Kobieta nie może ukryć zaskoczenia, spotykając Kartala w domu, w którym mieszka jej córka.

13

Detektyw wynajęty przez Hümę, siostrę Aziza, spotyka się z Oktayem - dawnym ukochanym Humy, aby dowiedzieć się czegoś więcej o jej rodzinie. Po rozmowie telefonicznej z tajemniczym mężczyzną Selin przyjmuje oświadczyny Aziza, a potem publicznie podpisuje intercyzę, którą dał jej do podpisu jego syn Mert. Wybucha rodzinna awantura. Kartal wciąż próbuje ostrzec Selin przed Azizem.

14

Charlotte, matka Selin, nie może pogodzić się z decyzją córki o ślubie i wraca do Francji. Wynajęty do śledzenia Selin detektyw zostaje zdemaskowany, Kartal odbiera mu aparat i każe opuścić kraj. W drodze do Grecji detektyw wpada w ręce Aziza Alkana, który znajduje przy nim kopie fotografii Selin i Kartala.

15

Kartal obwieszcza Azizowi, że postanowił wyjechać z Esrą do Włoch. Selin nie potrafi ukryć żalu. Mert po kłótni z ojcem wraca do domu. Aziz dziwnie się zachowuje, każe opróżnić dla niego na wieczór jedną z restauracji. Zaprasza na kolację Kartala, przed wyjściem zabiera broń.

16

Kartal szykuje się na spotkanie z Azizem. Tymczasem Mert próbuje popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili zjawia się Kartal i zamiast na spotkanie z Azizem, jedzie z Mertem do szpitala. Tymczasem do restauracji przychodzi Selin. Mert walczy o życie.