Królowa jednej nocy – Ucieczka – streszczenia odcinków

Premiera od 24 października 2016.
Odcinki 17-21.

17
Selin zdaje sobie sprawę, że nie może pozwolić Kartalowi wyjechać i że nadal go kocha. Spędza z nim wieczór. Kochankowie postanawiają razem wyjechać. Selin wybiera się na spotkanie z Azizem. Ten wyjawia, że wie o jej romansie z Kartalem. Szantażuje ją i zmusza do ślubu. W willi Aziza pojawia się policja.

18
Aziz i Kartal są przesłuchiwani w związku z zabójstwem. Kartal ucieka z Selin i Osmanem. Rozwścieczony Aziz rusza w pościg. Esra rozpacza, przekonana, że Kartal odszedł z powodu jej ojca. Osman zaczyna gorączkować. Selin i Kartal szukają ratunku.

19
Kartal zawozi chorego Osmana do szpitala. Zaniepokojona Selin włącza telefon, żeby być z nim w kontakcie. Dzięki temu Azizowi udaje się namierzyć miejsce jej pobytu. Hüma spotyka się ze swoim dawnym ukochanym Oktayem. Mężczyzna próbuje ją zmanipulować. Selin spotyka sie z tajemniczym mężczyzną, który dotychczas wydawał jej instrukcje przez telefon.

20
Kartal wychodzi ze szpitala z Osmanem. Ojciec manipuluje Selin; zrozpaczona kobieta wraca do Aziza. Zgadza się za niego wyjść pod warunkiem, że oszczędzi Kartala. Aziz postanawia przyśpieszyć ślub. Selin próbuje wytłumaczyć Kartalowi swoją decyzję, lecz ten nie chce z nią nawet rozmawiać.

21
Kartal próbuje dowiedzieć się, co łączy Aziza z zamordowanym Vuralem. Tymczasem Osman, ojciec Selin, szantażuje Aziza. Chce przejąć połowę jego firmy. Esra szykuje się do wyjazdu z Kartalem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *