Krystian Wieczorek w nowym serialu TVN?

Jak podaje Super Express w kolejnym serialu TVNu pod roboczym tytułem „Julia” (czyżby to była wcześniej zapowiadana Agata?) w głównej roli zobaczymy Krystiana Wieczorka, który wygrał z Filipem Bobkiem.
Serial zobaczymy dopiero w 2012 roku, jednak Pan Wieczorek na obecną chwilę nie ma konkurencji w ilości odtwarzanych ról (m.in. Plebania, M jak miłość, Życie nad rozlewiskiem) i śmiało można go nazwać „Królem seriali”.


Tym razem szykuje się jednak główna rola. Ciekawe jak na nią zareaguje Ilona Łepkowska, która nie przepada za udziałem „jej” aktorów w konkurencyjnych produkcjach.
Chyba, że chodzi tylko o aktorki? 😉

fot.tvp.pl

4 odpowiedzi do “Krystian Wieczorek w nowym serialu TVN?”

  1. Agata to też tytuł nowego serialu o Pani prawnik, o którym pisałam ostatnio. Możliwe, że masz rację i zamieniają go na Julia 🙂 żeby się widowni z „Prawdziwymi…” nie pomyliło. No i ile pozycji w stacji może mieć tytuł „Agata”.

  2. Jak ja czytałam nie dawno na Plejadzie, to serial z Agnieszką Dygant w roli głównej ma się nazywać „Być kobietą”. To w końcu już nie wiem…

  3. To jest ten sam serial, chociaż tytuł i aktorka, która wcieli się w główną rolę jeszcze się zmieniają. „Być kobietą” – nie wiem co sądzić o tym tytule… W sensie jakoś do mnie nie przemawia – chociaż i tak zdecydowanie lepszy niż „Agata” 🙂 Dziękuje Karo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *