Kto dorówna BrzydUli? [SONDA]

Majka, Prosto w serce, Julia?
Już trzy seriale tzw.”codzienne” pojawiły się w paśmie, które należało do BrzydUli. I już wiemy, że żaden z nich nie dorówna pierwowzorowi. Gdybym dała opcję Brzydula – zdecydowanie 90% głosów należałoby do pierwszej „telenoweli TVN o 17:55”. Prawda?
Dlatego postawiłam przed Wami wyższą poprzeczkę. Która z trzech telenowel „po” BrzydUli nie zamęczyła Was po kilku lub po kilkunastu odcinkach i może liczyć na II miejsce?

Majka.
Joanna Osyda w roli głównej i zapłodnienie zamiast badania ginekologicznego. Później długie perturbacje, kłótnie kochanków, akcja przeniesiona do Krakowa.
Finał jak w każdej telenoweli.

Prosto w serce.
Powrócił Filip Bobek! Najpiękniejszy wśród  serialowych amantów. Anna Mucha i jej nieplanowa ciąża pokrzyżowała plany scenarzystom. Kulesza i Braciak nie dźwignęli słabego scenariusza.
Finał jak w każdej telenoweli.

Julia.
Polski scenariusz, a intrygi i lanie wody jakby z Wenezueli.
Ta mąci, ten wierzy złej, a dobra obrywa. Miało być śmiesznie, po polsku, a wyszło jak zwykle.
Po streszczeniach widać, że finał będzie podobny jak w każdej innej telenoweli.

Co lepsze?

n

{democracy:306}

9 odpowiedzi do “Kto dorówna BrzydUli? [SONDA]”

  1. Zdecydowanie jak na razie na serial ‚ Julia ‚ ale też bardzo lubiłam ‚Prosto w Serce ‚ , ale zagłosowałam na ‚Julię’.

  2. prosto w serce ze wzgledu na obsade. Ale wszystkim trzem daleeeko do brzyduli. Po 30 odcinkach kazda z tych pozycji męczy i człowiek przestaje oglądać.

  3. dla mnie kazdy z tych z seriali nie jest zbyt imponujacy moze nie jest takim strasznym serialem ale jednak do brzyduli sie nie umywa polecam przy okazji fanklub dla brzydulomaniakow https://www.facebook.com/pages/Brzydula-Funclub/125555734194595 wedlug mnie brzydula byla najlepszym serialem nawet zobaczcie teraz o majce nie pisza juz dawno gazey prosto w serce tez nie jest zbyt czesto wspominane julia jest teraz o sie o niej mowi ale jednak to brzydule sie wspomina sa o niej przypomnienia w gazetach moze kiedys jeszcze doczekamy sie kontynuacjii – Brzydula 10 lat pozniej 🙂 moze nie bedzie trzeba az tyle czekac pozdrawiam wszystkich brzydulomaniakow

  4. Na razie nic takiego się nie pojawiło w ofercie programowej 🙁
    Szkoda? Może i dobrze, bo BrzydUla pozostanie kultowa 😀

  5. Mi się bardzo „Julia” podoba, i już dawno zapomniałam o Brzyduli, nie tęsknię za tym serialem. Za to serial „Julia” w ogóle nie znudził mi się, i każdego dnia czekam co tam się wydarzy. Naprawdę dobry serial i polecam 🙂

  6. Jeśli już moszę wybierać po między tymi trzema to wybieram Julkę, ale zgodzę się, że Brdzydula była THE BEST poprostu najlepszy serial.. ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *