Kto jest ojcem dziecka Sylwii?

Ojciec Sylwii zrobi Zawadzkiemu awanturę, będzie po prostu pewny, że za ciążą córki stoi szef Oazy. Dziewczyna przeprosi przełożonego za nieporozumienie i obieca, że odejdzie z pracy. Przy okazji wyzna, że prawdziwym ojcem jest mężczyzna, którego poznała w szpitalu!

Jak myślicie czy to prawda?
Wyznanie Sylwii w odcinku 776 – 1 listopada.

fot.m-jak-milosc.blog.pl

6 odpowiedzi do “Kto jest ojcem dziecka Sylwii?”

  1. hmm ja podejrzewałam szefa.. przecież z tamtym gościem ze szpitala chyba już dawno nic ja nie łączyło..

  2. tez podejrzewam szefa 🙂 i pewnie pozniej sie okaze ze sylwia nie chciała robić mu problemów 🙂 no nie?

  3. chyba macie racje przeciez to za duzy okres czasu od kiedy była w szpitalu 🙂 już powinna rodzić 😀 ale to popaprane

  4. A ja myślę, że to syn szefa – Radek, bo jak Radek dołączył do serialu to powiedział w oazie ojcu – że będzie ojcem. A sylwia i Radek jak ze sobą przebywają to tak jakoś dziwnie. Ale to tylko moje sugestie…

  5. syn szefa mówił o ciąży ale to było na samym początku i chodziło o ta laskę która potem zjawiła sie w Oazie po kasę..
    a ciąża Sylwii wyszła na jaw dużo później przecież.. dziwne gdyby ojciec dziecka wiedział o ciąży dużo wcześniej niż matka…
    poza tym Sylwia przecież opowiedziała kto jest ojcem.. choć i ja i tak miałam podejrzenia ze to może faktycznie być syn szefa i dlatego nie chce nikomu powiedzieć prawdy, ale w sumie nie było jak do tej pory żadnych oznak wskazujących na to ze Sylwie i syna szefa łączymy jakieś bliższe relacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *