Kto jeszcze chce zaszkodzić Serenie?

Jak wiadomo Juliet knuje, intryguje i szuka haków na Serenę, bo chce pomóc zemścić się bratu, który jest w więzieniu (rodzina Van der Woodsen dała mu się we znaki w przeszłości).
Ausiello ujawnił, że do Juliet dołączy inna główna postać (a może nawet dwie), które chcą połączyć siły i poważnie zaszkodzić Serenie!

Producent Stephanie Savage dodał, że dużo z planu Juliet zostanie wyjawione do końca pierwszej połowy sezonu, jednak szczegóły będą nadal owiane tajemnicą.

Jak myślicie kto z głównych bohaterów będzie chciał zniszczyć Serenę?

fot.videogum.com, coolfwdmail.blogspot.com

5 odpowiedzi do “Kto jeszcze chce zaszkodzić Serenie?”

  1. a mnie do glowy przychodzi tylko… NAT! on jest tak slepo zapatrzony w Juliet ze zrobi dla niej wszystko… a co myslicie o vanessie???

  2. Nate raczej nie, „tak jakby” zerwał z Juliet. Vanessa wątpie, jest dobita po akcji z telefonem Sereny. Jenny wyjechała, jednak co prawda nie lubiły się z Serena. Co powiecie o panu Forresterze? W poprzednim odcinku przyszedł do Juliet… Wg mnie w kolejnych odcinkach zdarzy się coś, co spowoduje, że ktoś dojdzie do sojuszu przeciwko pannie Van der Woodsen. No bo przecież Blair nie stanie przeciwko swojej przyjaciółce…

  3. Blair ma zjednoczyś się z Danem, aby pokonć Juliet tak pisali w spoilerach, a skoro ma to być nawet 2 główne postacie to może oni tak na niby?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *