Kto oglada Usta usta 2 + spoilery

Serial nie odstaje poziomem od poprzedniego sezonu,  niestety odstaje humorem. Pierwsze odcinki sprawiały, że widzowie trzymali się za brzuchy, teraz co najwyżej można trzymać chusteczki. Losy par mocno się poplątały i ciężko przechodzimy przez etapy zmian. Najbardziej żal mi pary Piotr Iza, chociaż kobiecie trafił się los na loterii – przystojny, inteligentny i dodatkowo zamożny partner.

Bal u Krzysztofa mógł być okazją do sporej dawki humoru i odstresowania bohaterów. Przebierańcy mnie zawiedli poza Izą i Agnieszką, które jako jedyne wykazały inicjatywę.

Ciekawy wątek Piotra i Oksany. W kobiecie, którą widzieliśmy tylko z telefonem przy uchu lub z dzieckiem drzemie prawdziwy diabeł. I te tańce. Wow

Julia z mocnej, konkretnej babki staje się płaczliwą babinką. Smutny goryl w jej wykonaniu był świetny.
Jedyną sceną, która wywołała moją wesołość była muzyka Sinatry. Chociaż ja podczas zabiegu in vitro i tak wolałabym posłuchać muzyki metalowej, niż pisków delfinów 🙂

Czeka nas kolejna zdrada. Krzysztof podchodzi do Muchy jak pies do żaby ale wiemy przecież, że już niebawem przełamie się i rozpocznie się romans.
Nie obawiajcie się – jak pisałam wcześniej Agnieszka wybaczy mu skok w bok dla dobra dzieci.
Reasumując – poziom przyzwoity ale fajerwerków humoru już niestety nie doświadczymy.

Poniżej spoilery.

fot. http://ustausta.plejada.pl

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Spoiler krótkoterminowy
Agnieszka mimo, że wybaczy Krzysztofowi sama też będzie miała romans. I to z mężczyzną, którego poznamy w 4 odcinku. Michał Werner podróżnik i fotograf, jej miłość studencka. Michał będzie miał wystawę prac w Warszawie, na którą wybierze się kobieta.

Spoiler długoterminowy.
Próby zapłodnienia in vitro jak wiemy okażą się bezskuteczne. Co wymyślą Adam i Julia? Otóż adoptują dziecko!
Podczas załatwiania formalności okaże się jednak, że Julia jest w ciąży! 🙂

2 odpowiedzi do “Kto oglada Usta usta 2 + spoilery”

  1. Mimo wszystko serial trzyma poziom ale niektóre wątki – kłopoty Julii i Adama i w konsekwencji zapłodnienie in vitro – wręcz wkurzające (opinia subiektywna 😀 ) .

  2. No i ta mucha – brrrrrrrrrrrr – ten wątek jest dla mnie nie do przejścia. Jak mucha na ekranie – ja wychodzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *