Kto się zaręczy?

To wiadomość nie tylko dla fanów Plotkary. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że w tym sezonie jeszcze ktoś się zaręczy. Na początku było dziewięć par, a wśród nich nawet House z  Cuddy, Damon i Elena z Pamiętników Wampirów, Penny i Leonard z Big Bang Theory czy Emma i Carl z Glee.
W dniu dzisiejszym na placu boju zostały już tylko 3 pary: Holly i Michael -The Office, Lois i Clark – Smallville i Chuck i Blair – Gossip Girl.

I niby najbardziej prawdopodobna w zaręczynach wydaje się para ze Smallville Lois i Clark, to ktoś wypuścił plotkę, że aktor który gra w Plotkarze Dann’a mówił coś o ślubie na planie.

Zostają trzy pary. Która się zaręczy dowiemy się już niebawem.

fot.spoilertv.com

8 odpowiedzi do “Kto się zaręczy?”

 1. o rany boskie prawie spadlam z krzesla 🙂 gdyby chuck i blair wzieli slub w finale albo chociaz sie zareczyli to byloby coś!!!!

 2. zeby bylo jasne. Nikt tego jeszcze nie potwierdził i sa nadal trzy pary ok? wiec nie ma co spadac z krzeseł 😀

 3. Ale cudownie by było gdyby się zaręczyli{Chuck i Blair}
  Może po tych ekscesach łóżkowych zrozumiał jak bardzo kocha Blair…
  Ale w wakacje mówiono że Blair i Chuck w 4 sezonie jeszcze nie będą tak „naprawdę parą” tak jak byli w 3 sezonie.
  Czas pokaże…

 4. zgadzam się z Paradisą! moim zdaniem, jak już to byłoby pewne, że któraś z tych trzech par, to stawiam na B&C (bo innych nie znam..). A dlaczego? Moim zdaniem będzie to skutkiem wznowionej miłości B&C. W końcu w 8 odcinku 4 sserii w trailerze były same sceny dot. seksu pomiędzy B&C. Może znowu będą oficjalnie parą (co widać po zdjęciach dodanych przez admina w którymś z tematów o 9 odc. 🙂 ) i Chuck stwierdzi iż nie chce, by jego i Blair znowu coś rozłączyło. Co sądzicie, o moich domysłach? A jak Wy uważacie? 😉

 5. uważam tak jak Gossip Gabi! Były już chyba jakieś plotki, że w drugiej połowie sezonu mają do siebie wrócić;) a skoro Chuck już chciał się oświadczyć w poprzednim sezonie, to może w końcu im się uda! ;d zasługują na to 😉

 6. Chuck jest w łóżku niesamowity, więc Blair zrozumie, że go kocha. A Chuck wykorzysta okazję i się oświadczy (bo też to zrozumie).
  Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *