Kto wygra casting do teledysku?

Antoni po raz pierwszy w czasie swojej długoletniej pracy w szkole spóźnia się na poranną pobudkę studentów. Niebawem prosi Helenę o kilka dni urlopu. Wkrótce wychodzi na jaw, że dozorca w tajemnicy opiekuje się swoim przyjacielem, emerytowanym aktorem. Inga angażuje się w romans z Jerzym. W tym samym czasie Roma namawia Jerzego wspólne zamieszkanie, a on przyjmuje jej propozycję. W szkole zostaje ogłoszony casting do teledysku znanego zespołu muzycznego.

Dorota bierze w nim udział, wierząc, że może tym razem pokona Sylwię. Jednak konkurs po raz kolejny wygrywa rywalka. Kiedy okazuje się, że przesłuchanie zorganizowała Aleksandra, Sylwia, nauczona przykrym doświadczeniem, natychmiast rezygnuje z występu w teledysku.

Odcinek zobaczymy 12 listopada 2009
fot.tvp.pl

Jedna odpowiedź do “Kto wygra casting do teledysku?”

  1. Moim zdaniem gdyby Aleksandra się tak nie wtrącała to wszystko dla Piotra i Sylwi byłoby prostsze i to o wiele prostsze, chciałabym zeby Piotr i Sylwia byli razem i bylo by ok a dorota robert i aleksandra mogliby sie usunac w cien, Ci aktorzy – piotr i sylwia sa do siebie dopasowani w tym filmie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *