Kto wystąpi w serialu „Na krawędzi”?

Poniżej lista nazwisk, które znalazły się w nowym serialu Polsatu – „Na krawędzi”. Kto jest kim?
W serialu wystąpią m.in: Maja Hirsch, Joanna Kulig, Olga Bołądź, Marek Bukowski, Mirosław Baka i Łukasz Simlat!

Premiera pierwszego odcinka 28 lutego o 22:00.

(Już jutro jeszcze więcej szczegółów dotyczących tej pozycji).

Marta Sajno (Urszula Grabowska) – prężna bizneswoman i zamożna filantropka po czterdziestce. Sama wychowuje córkę Annę. Jest właścicielką dobrze prosperującej firmy wydawniczej oraz patronuje fundacji pomagającej kobietom – ofiarom przemocy. Kobieta, która robi wszystko, by zapomnieć o swojej przeszłości, a w rezultacie żyje tylko nią.

Anna Sajno (Maria Niklińska) – córka Marty, pyskata dwudziestoletnia studentka II roku prawa. Anka nie poznała nigdy swojego ojca, który zginął tragicznie przed jej urodzeniem. Pamięć o ojcu żyje i jest hołubiona przez matkę Anki, ale czy ma cokolwiek wspólnego z prawdą?

Tomasz Kamiński (Marek Bukowski) – oficer policji; w życiu zawodowym bardzo rzetelny i zdecydowany, w życiu prywatnym wręcz przeciwnie – miota się pomiędzy trzema silnymi kobietami. Uczciwy i przyzwoity człowiek, ceniony przez współpracowników za swoją bezkompromisowość.

Tamara Madejska (Maja Hirsch) – policjantka z grupy Tomka, informatyk. Trzydziestoletnia, atrakcyjna, ale niedostępna kobieta – dlatego wciąż sama. Świetna hakerka. Kryje w sobie tajemnicę z przeszłości wiążącą ją z Martą. Tłumi w sobie zainteresowanie Tomkiem, z jakim skutkiem?

Andrzej Czyż (Przemysław Sadowski) – policjant z grupy Tomka, balansujący na granicy prawa. Dzięki jego kontaktom udaje się rozwiązać niejeden problem. Przed czterdziestką. W życiu codziennym cynik, kierujący się wobec swoich nielicznych przyjaciół żelazną zasadą: „Lojalność ponad wszystko”. Zakochany w żonie szefa…

Potocki (Jakub Wieczorek) – policjant prowadzący śledztwo w sprawie zabójstw dziewczyn z fundacji. Odkrywa tajemnicę Kryśki – podopiecznej fundacji Marty, która jest podejrzana o udział w przestępstwie.

Jolka Kamińska (Agnieszka Warchulska)– żona Tomka. Jest policyjnym technikiem/fotografem; swoją wrażliwość poczytuje za słabość; fotografowanie ofiar zbrodni i gwałtów nie jest tym, o czym marzyła…

Karski (Mirosław Baka) – były prawnik, obecny alkoholik. Stoczył się na margines, gdy zaczęło się odzywać w nim sumienie; prześwituje ono czasem przez gęstą chmurę alkoholowej mgły.

Wolański (Krzysztof Pieczyński) – były policjant, obecny biznesmen; doradca rządowy d.s. bezpieczeństwa przemysłowego i zabezpieczeń elektronicznych. Moralność jest dla niego jedynie etykietą.

Sędzia Edward Zawada (Krzysztof Stelmaszyk)
– sędzia Sądu Najwyższego. W przeszłości jako sędzia z prowincjonalnego miasteczka.

Mecenas Niemczyk (Mariusz Bonaszewski) – były prokurator w sprawie o gwałt na Marcie Orpik (dzisiaj Sajno).

Prezes Leszczyński (Piotr Fronczewski) – właściciel doskonale prosperującej, międzynarodowej firmy.

Protas (Łukasz Simlat) – człowiek do zadań specjalnych, ale nie sprzedaje się każdemu i nie za każdą cenę. Były pracownik służb. W życiu nie ma autorytetu, ale jego ulubionym bohaterem filmowym jest młody Michael Corleone.

Prokurator Frydrych (Mateusz Damięcki) – młody i ambitny prokurator. Trochę naiwny. Zdarza mu się ulegać naciskom politycznych tuzów.

Cichy (Jacek Kopczyński) – osobisty ochroniarz Marty i jej wierny przyjaciel; traktowany jak członek rodziny.

Mayer (Robert Koszucki) – chłopak Anki Sajno. Poznali się z klubie spadochronowym. Czy przypadek sprawił, że spotkał tam Ankę?

Maciek (Piotr Grabowski) – były chłopak Marty, jej miłość sprzed 20 lat.

Sylwia Zawada (Joanna Kulig) – trzecia żona sędziego Zawady. Sporo od niego młodsza, hazardzistka i narkomanka.

Krysia Janicka (Olga Bołądź) – po brutalnym gwałcie dokonanym na niej przez jej własnego męża i jego kolegów stała się podopieczną fundacji prowadzonej przez Martę.

Bayo (Aleksandra Szwed) – ciemnoskóra dziewczyna przeszmuglowana przez granicę z Nigerii. Miała podjąć legalną pracę, lecz została sprzedana handlarzom żywym towarem. Podopieczna fundacji Marty Sajno.

Pani Orpik (Emilia Krakowska) – matka Marty, obecnie pensjonariuszka domu opieki.

Wolańska (Agnieszka Wagner) – żona doradcy rządowego Wolańskiego.

Magda Strzelec (Beata Kawka) – pierwsza żona mecenasa Karskiego.

Beata Zawada (Katarzyna Skrzynecka) – pierwsza żona sędziego Zawady.

Kulawy (Maciej Robakiewicz) – syn prezesa Leszczyńskiego.

źródło: Polsat S.A.

2 odpowiedzi do “Kto wystąpi w serialu „Na krawędzi”?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *