Która bohaterka zajdzie w ciążę?

Jak donosi Ausiello, jedną z powyższych bohaterek wkrótce odwiedzi bocian 😉
Chodzi o ważną serialową postać, dla której ciąża będzie mocnym szokiem. Jej stan poznamy w najbliższych trzech miesiącach.
Ausiello dodaje, że fani pokochają ten zwrot akcji. O kogo może chodzi? Typujcie w komentarzach.

Addison, Private Practice
Leslie, Parks and Recreation
Robin, How I Met Your Mother
Carrie, Homeland
Zoe, Hart of Dixie
Meredith, Grey’s Anatomy
Serena, Gossip Girl
Alicia, The Good Wife
Rachel, Glee
Olivia, Fringe
Kate, Castle
Fiona, Burn Notice
Penny, The Big Bang Theory

11 odpowiedzi do “Która bohaterka zajdzie w ciążę?”

  1. Każda z tych bohaterek, spodziewająca się dziecka jest niezłym zwrotem w fabule serialu.
    Robin odrzucam – Ted wyraźnie powiedział, że „ciocia” nigdy nie miała dzieci. Jej ciąża byłaby kompletną bzdurą. Najbardziej ucieszy mnie, kiedy okaże się, że dziecka spodziewa się: Leslie, Parks and Recreation, Alicia, The Good Wife lub Penny, The Big Bang Theory 🙂

  2. carrie z homeland można spokojnie wykluczyć bo scenarzyści powiedzieli że nie wciągną ciąży aktorki do serialu tylko będą nagrywać tak żeby nie było jej widać:) robin również bym odrzuciła bo zgadzam się z wypowiedzią wyżej:) scenarzyści musieli by się już sami w tym wszystkim pogubić żeby to robin zaszła w ciążę, odrzucam zoe z hart of dixie bo tam raczej bohaterka boryka sie z wyborem odpowiedniego partnera więc ciąża raczej się tam nie pojawi ani teraz ani pewnie w dalszych losach serialu. Stawiam na greysów lub praktykę. Greysi bo to byłby taki prezent dla fanów po tym całym uśmiercaniu bohaterów a praktyka bo to już koniec serialu więc w sumie zakończenie byłoby wtedy takie szczęśliwe główna bohaterka zachodzi w ciążę której tak pragnęłą ale z drugiej strony finał serialu z ciążą bez dalszych losów? zagadka niedługo się rozwiąże pozostaje czekać:)

  3. Mysle że będzie to Meredith, Grey’s Anatomy ponieważ Shona powiedziała ze jej ulubiony odcinkiem to odcinek 7 który bedzię bardzo dobry dla fanów MerDer : )

  4. Stawiam na Meredith. Przydałby się jakiś powiem optymizmu w GA. Chociaż bardzo ciekawie byłoby gdyby w ciąży była Alicia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *