Telewizje przygotowały dla nas mnóstwo nowości na jesienny sezon. I w związku z tym, że jesteśmy już w połowie sezonów czas na podsumowanie.
Która z nowości przypadła Wam najbardziej do gustu?

Szpilki na Giewoncie - dla mnie dobry, babski serial (pisany przez scenarzystę Magdy M.). Dużo wątków komediowych, dużo ciekawych bohaterów, chociaż ostatnio w kółko oglądamy problem z pracownikami Drawskiej, zostaną zwolnieni, nie zostaną?

Ludzie Chudego - po spektakularnym pierwszym odcinku poziom trochę spadł - zwłaszcza, że akcje kryminalne podzielone są na dwa odcinki i w pierwszym oglądamy śledztwo i kłopoty, a za tydzień rozwiązanie problemów policjantów. Zdecydowanie miła odskocznia na niedzielne wieczory.

Ratownicy - niebanalni bohaterowie, ciekawe przypadki i góry pokazane z zupełnie innej strony niż w Szpilkach na Giewoncie - góry są niebezpieczne, góry są zdradliwe i muszą być ludzie, którzy pomagają turystom wyjść z opresji. Wątki kryminalne, miłosne przeplatają się z akcjami ratunkowymi.

Prawdziwe historie - spektakularne scenerie. Nowy serial TVN-u opowiada o historiach, które wydarzyły się w Polsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. Duży plus gra aktorska. Jednak ciężko polubić któregokolwiek bohatera, ponieważ w kolejnym odcinku mamy zupełnie inny wątek i nowe twarze.

A Wam, który serial najbardziej się podoba?

n
Najlepsza nowość serialowa
View Results