Który nowy serial okazał się Hitem? SONDA

Telewizje przygotowały dla nas mnóstwo nowości na jesienny sezon. I w związku z tym, że jesteśmy już w połowie sezonów czas na podsumowanie.
Która z nowości przypadła Wam najbardziej do gustu?

Szpilki na Giewoncie – dla mnie dobry, babski serial (pisany przez scenarzystę Magdy M.). Dużo wątków komediowych, dużo ciekawych bohaterów, chociaż ostatnio w kółko oglądamy problem z pracownikami Drawskiej, zostaną zwolnieni, nie zostaną?

Ludzie Chudego – po spektakularnym pierwszym odcinku poziom trochę spadł – zwłaszcza, że akcje kryminalne podzielone są na dwa odcinki i w pierwszym oglądamy śledztwo i kłopoty, a za tydzień rozwiązanie problemów policjantów. Zdecydowanie miła odskocznia na niedzielne wieczory.

Ratownicy – niebanalni bohaterowie, ciekawe przypadki i góry pokazane z zupełnie innej strony niż w Szpilkach na Giewoncie – góry są niebezpieczne, góry są zdradliwe i muszą być ludzie, którzy pomagają turystom wyjść z opresji. Wątki kryminalne, miłosne przeplatają się z akcjami ratunkowymi.

Prawdziwe historie – spektakularne scenerie. Nowy serial TVN-u opowiada o historiach, które wydarzyły się w Polsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. Duży plus gra aktorska. Jednak ciężko polubić któregokolwiek bohatera, ponieważ w kolejnym odcinku mamy zupełnie inny wątek i nowe twarze.

A Wam, który serial najbardziej się podoba?

n

{democracy:60}

7 odpowiedzi do “Który nowy serial okazał się Hitem? SONDA”

  1. ja czekalam na Ludzi Chudego ale szpilki zdecydowanie przycmily te produkcje. A jesli chodzi o Ratownikow to nie nastawialam sie na nic a tutaj mile zaskoczenie 🙂
    prawdziwych historii nie oglada czas emisji gryzie sie z hotelem tancerzami i szpilkami

  2. `Szpilki` 🙂
    A tak na marginesie – moim skromnym zdaniem – raczej trudno traktować `Prawdziwe historie` jako serial.

  3. „Szpilki”
    Zgadzam się trochę z Ines, że „Prawdziwe historię” to raczej nie zabardzo serial, ale jak już są to są.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *