Przed sekundą napisałam, że Przemysław Cypryański odchodzi z M jak miłość i szczerze mówiąc liczyłam, że to odejście będzie dla Pana Przemka wybawieniem od roli Kuby.
Okazuje się, że kilku kumpli z warszawskiej szkoły teatralnej postanowiło napisać sitcom i zagrać w nim główne role! Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Kisio i Przemysław Cypryański  + Reżyserem jest Adam Molak, który postarał się o scenariusz.
O czym będą Kumple?

Zdjęcia ruszyły, gotowy jest już pilot. Historia przyjaciół, którzy znają się od zawsze. Pojawia się siostra i sąsiadka.

“Pomysł zrodził się w głowie mojego przyjaciela Adama Molaka. I on mnie do tego namówił, zresztą długo nie musiał mnie namawiać. Spodobał mi się temat: historia dwóch kumpli, takich od dziecka i stąd też roboczy tytuł “Kumple”. Jest tam też siostra, w której kocha się z kolei mój kumpel. I jest jeszcze czwarta osoba, sąsiadka” - mówi Przemysław Cypryański.

Czekamy na dobry serial komediowy. Może “Kumple” (tytuł na razie nie potwierdzony) są zapowiedzią do zmian w polskim serialu.
Ocenimy po pierwszym odcinku.

fot.AKPA