Laura w potrzasku, Filip na wyciągnięcie telefonu

Laura (Edyta Jungowska) przeżywa kolejny zawód – nie może pogodzić się z tym, że idealny Filip okazał się facetem do wynajęcia. Znów wraca ten sam problem – będzie musiała pojawić się na ślubie Lilki bez partnera. Agata (Elżbieta Romanowska), Bożena (Ewa Kaim) i Jurek (Marek Kaliszuk) idą z odsieczą. Proponują Laurze dwa wyjścia – dalsze poszukiwania idealnego kandydata albo wynajęcie Filipa (Przemysław Cypryański). A Filip to niezły kąsek!


Ola (Natalia Klimas) wypytuje Laurę o Filipa. Od Lilki (Julia Wyszyńska) dowiedziała się, że siostra zaczęła się z nim spotykać. Naciska na Zabawską, aby zorganizowała spotkanie, podczas którego rodzina poznałaby nowego partnera Laury – jutro zjemy obiad u taty, z Filipem. Chcesz poznać faceta – przedstaw go rodzinie! Zabawska czuje się w potrzasku. Za nic w świecie nie chce zdradzać siostrze, kim tak naprawdę jest Filip i czym się zajmuje. Jednak Filip zapewnia – dyskrecja, to jest pierwsza zasada mojej pracy.
Wieści szybko się rozchodzą! W Karolu wzrasta uczucie, którego od dawna już nie czuł wobec Laury – zazdrość. – Po co ci jakiś przydupas? Co ty chcesz zrobić, ośmieszyć mnie? – wykrzykuje Karol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *