Lekarze 1×10 – streszczenie odcinka

Alicja dowie się prawdy o swoim prawdziwym tacie!
Premiera 5 listopada 2012.

Podczas wypadu na ryby Leon wyznaje córce, że jest chory na raka. Maks nie potrafi wyznać Alicji, co do niej czuje. Jivan i Wanat wytykają mu tchórzostwo. Alicja odkrywa, że Sylwia i Orda mają romans. Chirurdzy operują młodą kobietę z guzem insulinowym. Elżbieta pokazuje radnemu Lisowi film, który dowodzi, że nie tylko Janek jest odpowiedzialny za chuligański wybryk w szkole. Polityk oferuje jej łapówkę. Leon trafia do szpitala w ciężkim stanie. Elżbieta wyznaje zaskoczonej Szymańskiej, że Leon jest jej prawdziwym ojcem.

fot.AKPA

11 odpowiedzi do “Lekarze 1×10 – streszczenie odcinka”

  1. „Jivan i WANAT wytykają mu tchórzostwo”. Czyli jednak Piotr pogodzi sie z tym, ze Maks chce byc z Alicja i nie bedzie mu stawal na drodze, dobrze, ze sie dogadaja 🙂

  2. Dwie kobiety zainteresowane tym samym mężczyzną okazują się być przyrodnimi siostrami – jakie to oklepane, jakie nudne, jakie żałosne… Zwyczajne powielanie schematów.

  3. Lubię Lekarzy i z ciekawością czekam na nowe odcinki. Ale po kolejnych streszczeniach jestem zawiedziona… No nie ukrywajmy z tego serialu robi się „brazyliana”. Odnalezione po latach dziecko już mamy, dwóch adoratorów – jest, zły były jest, złośliwa rywalka jest, brakuje tylko udawanej ciąży i amnezji i mamy komplet. Na 13 odcinków serialu o pracy chirurgów to trochę za dużo.
    Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Ale zgadzam się z Państwem w zupełności – nuda.

  4. fakt jakoś to wszystko przewidywalne, ale wiecie może się okazac po jakiś badaniach że to nie jednak Leon jest jej ojcem nie wiem, może !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *