Lekarze 2 – zaskakujące zmiany w życiu bohaterów

Już od 25 lutego 2013 będziemy mogli śledzić nowe odcinki „Lekarzy”.
Bohaterów czekają poważne zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Jeśli chcecie się dowiedzieć o co chodzi – kliknijcie dalej.

Związek Alicji i Maksa na początku będzie sielankowy – postanowią razem zamieszkać, a Maks nawet zada Alicji to jedno ważne pytanie… Niestety jednak wyjedzie z Polski i dołączy do grupy lekarzy pracujących w Somalii. Czy jest szansa na to, że tych dwoje znowu odnajdzie drogę do siebie? Czy Alicja wreszcie zrozumie, jak ważny jest dla niej ukochany? A może drogę do Maksa zagrodzi jej Olga (Magdalena Boczarska), lekarka którą ten pozna w Somalii?

Relacje Beaty (Agnieszka Więdłocha) i Alicji ulegną znacznej poprawie. Beata doceni to, że Alicja uratowała życie ich ojcu Leonowi (Jacek Koman), pogodzi się także z tym, że nie odzyska już Maksa. Jej serce zdobędzie nowy mężczyzna – Jacek (Kamil Kula). Ich związek będzie pełen nieposkromionej namiętności. Leon z niepokojem będzie patrzył jak jego córka traci głowę dla mężczyzny, o którym prawie nic nie wie. Czy Jacek to będzie wielka miłość Beaty czy raczej wielkie kłopoty?

Orda (Wojciech Zieliński) odbędzie swój wymarzony staż transplantologiczny pod okiem prof. Florczyka (Piotr Polk), i znów zacznie marzyć o szybkiej i zawrotnej karierze. Jego związek z Sylwią (Katarzyna Bujakiewicz) będzie przechodził kryzys… Czy Orda znajdzie w sobie siłę, by walczyć o Sylwię?

Elżbieta (Danuta Stenka) zaangażuje się w poszukiwanie środków na rozbudowę oddziału rehabilitacyjnego. Z prośbą o pomoc zwróci się do wiceprezydenta miasta – Jerzego Łąckiego (Marcin Troński). Ten poprze jej starania, ale będzie chciał wykorzystać sytuację współpracy zawodowej do poznania Elżbiety lepiej na polu prywatnym. Jak zachowa się Elżbieta?

Piotr (Szymon Bobrowski) i Jivan (Marcin Perchuć) będą mieć również kłopoty z kobietami, a konkretnie ze swoimi żonami. Żona Piotra zakończy terapię odwykową i będzie chciała wrócić do Piotra. Ten jednak wpadnie w ramiona młodej doktor Żelichowskiej (Marta Ścisłowicz) i wreszcie poczuje się szczęśliwy, uwielbiany i kochany.

Ewa (Patrycja Durska), żona Jivana zaskoczy wszystkich swoją totalną metamorfozą jaką przejdzie. Z zagorzałej wegetarianki, działaczki o prawa zwierząt, maniaczki zdrowej kuchni i naturalnych metod leczenia, zamieni się w konsumenta dużych ilości mięsa, ciastek i chipsów. Jednym słowem upadek i anarchia w rodzinie Jivana.

8 odpowiedzi do “Lekarze 2 – zaskakujące zmiany w życiu bohaterów”

  1. Kamil Kula- to on grał Igora w Hotelu 52? Dobrze, że nie zniknął z telewizji na długo, dobrze się go ogląda…

  2. Kula przystojniacha 🙂 masz racje Pyza dobrze, ze sie pojawia w kolejnym serialu bedzie na co popatrzec 😉

  3. I ja cieszę się na powrót Kamila do seriali. Dobrze, że nie kazał na siebie zbyt długo czekać po zakończeniu przygody z Hotelem 52 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *