Lekarze 3×10 – streszczenie

Premiera telewizyjna 4 listopada 2013.

Beata próbuje pomóc Filipowi odzyskać tożsamość. Czarek, przyjaciel Eli i Leona, trafia do szpitala w ostatnim stadium choroby nowotworowej. Powrót Ordy do wykonywania zawodu chirurga jest na razie niemożliwy. Jasiński proponuje mu zmianę specjalizacji. Alicja chce zrezygnować z pracy w Copernicusie. Elżbieta darzy sympatią Florczyka. Olga i Maks z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat syna. W drodze do domu robią zakupy na stacji benzynowej. Nagle budynkiem wstrząsa potężny wybuch.

3 odpowiedzi do “Lekarze 3×10 – streszczenie”

  1. W moich uszach dzwoni tylko „potężny wybuch” – można lubić i nie lubić Lekarzy ale w tym sezonie dzieje się sporo, scenarzyści zadbali o rozwój akcji niczym z amerykańskich seriali.

  2. ciekawe czy to prawda.. o tym, że Maks ma zginąć we wypadku samochodowym :p wiecie coś na ten temat ? bo mi się jakoś nie chce w to wierzyć .

  3. Małaszyński „podobno” chce zrobić dłuższą przerwę od seriali. Pojawiły się informacje, że Maks zginie (też tak obstawiam) ale nie wiem czy po raz kolejny postawią na wypadek samochodowy. Myślę, że to będzie coś dużo bardziej spektakularnego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *