Lekarze 3×11 – streszczenie

Premiera 11 listopada 2013.

Po wybuchu na stacji benzynowej do Copernicusa są przywożeni kolejni ranni. Maks ma tylko wstrząśnienie mózgu, Olga obrażenia wewnętrzne. Przechodzi operację, dodatkowo lekarze decydują się na cesarskie cięcie. Rodzi się zdrowy chłopiec. Orda nie może się pogodzić ze zmianą specjalizacji i szuka pocieszenia w alkoholu. Żelichowska i Wanat otrzymują wezwanie z prokuratury. Muszą wyjaśnić, dlaczego usunęli pacjentce macicę podczas wykonywania cesarskiego cięcia. Stan Olgi nagle się pogarsza.

10 odpowiedzi do “Lekarze 3×11 – streszczenie”

  1. Po tym streszczeniu i przeczytaniu wszystkich linków podejrzewam, że Olga umrze przy porodzie. Maks zostanie sam z dzieckiem. Pojawi się mąż Olgi, który poprosi o badania DNA. Okaże się, że Maks nie jest ojcem 🙂 Męzczyzna uświadomi sobie, że stracil syna i ukochana Alicję i po prostu strzeli sobie w łeb 😉

  2. też coś w tym stylu przeszło mi przez głowę..

    aj z tym Maksem.. ja go do końca nie potępiam, Olga nie była mu obojętna, nie była to przygoda na jedną noc, gdzieś po imprezie… no i potem ciąża… Jego pierwsze dziecko.. nie dziwie się, że się miotał.. szczególnie, że Olga w szpitalu wciąż była..
    chociaż oczywiście momentami zachowywał się beznadziejnie, jak namiętny pocałunek Olgi i wyznanie że zostaje z Alicją, albo czułe głaskanie brzucha Olgi na oczach Alicji, itd.. w każdym razie śmierci mu nie życzę, Oldze zresztą też..

  3. Adminko też myślę że śmierć Olgi jest pewna. Po drugim mało obfitujacym w akcję sezonie, trzeci jest no właśnie jaki? Ślub, ciąża, rozwód, wypadek i śmierć – wow !

  4. Adminko, powiem Ci, że nie czytałam do tej pory żadnych doniesień co do dalszych losów serialu (wiedziałam tylko, że Maks prawdopodobnie umrze), więc Twoje prognozy wprawiły mnie w lekkie osłupienie, aczkolwiek jest to bardzo interesujący rozwój wydarzeń, rzekłabym oryginalny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *