Lekarze 3×13 – streszczenie

Premiera 25 listopada 2013.
Czy potwierdzą się spekulacje widzów i doniesienia mediów?

Po śmierci Olgi Kellerowie wspólnie opiekują się Kubą, synkiem Maksa i Olgi. Karkoszka forsuje syna na stanowisko ordynatora chirurgii. Guła i Torzewska zajmują się pacjentką z tętniakiem. Piotr wychodzi z aresztu. Mężczyzna jest wdzięczny Izie za pomoc. Beata nie może zapomnieć o Filipie. Wkrótce chłopak przyjeżdża do Torunia. Daniel, z pomocą Sylwii oraz matki, zapisuje się na terapię. Ojciec Maksa przechodzi zawał. Za namową Alicji Keller decyduje się pojechać do rodziców do Szwajcarii. Zmęczony siada za kierownicą samochodu.

7 odpowiedzi do “Lekarze 3×13 – streszczenie”

  1. Zmęczony siada za kierownicą samochodu i zamierza jechać do Szwajcarii? zmęczony i sam? to musiało się tak skończyć.
    …i już wiemy skąd zupełnie nowy ordynator…

  2. Tutaj mam bardzo mieszane uczucia. Niby sonda pt. „Kto jest ojcem Kubusia” powinna się zakończyć – bo ewidentnie wynika ze streszczeń, że Maks będzie opiekował się dzieckiem, jednak poczekamy jeszcze chwilę – może ojcem jest mąż, który zrzeknie się praw – nie takie rzeczy widziałam 😉 W każdym bądź razie kompletnie nie rozumiem jak Alicja wybaczy Maksowi związek z Olgą, rozwód itp. Te powroty to telenowela brazylijska. Pisałam kilka tygodni wcześniej, że mężczyzna, który za każdym razem wybiera kogoś innego (a to ojca, a to Olgę) jest skończonym draniem. Ale ja nie piszę scenariusza 😉 Iza i Piotr interesują mnie średnio, cieszę się, że Filip w finale przyjedzie do Torunia. Podejrzewam, że powie Beacie, że jest w niej zakochany i zostawił narzeczoną. Czekam na zaskoczenia i Mecwaldowskiego 🙂 (bo to on najprawdopodobniej będzie synem Karkoszki.
    Nieścisłość – nie wiem czy ojciec Maksa w końcu choruje na raka (jak podawały wszystkie portale), czy na serce.

  3. Od dawna portale donoszą że nowym ordynatorem ma być Mecwaldowski, teraz wiem ze najprawdopodobniej jest on synem Karkoszki. Mnie z kolei ciekawi czemu ma on zastąpić Leona?? Czy to skutki jego romansu?? Czy może błąd lekarski?? Stan zdrowia ?? Czy dobrowolna decyzja Leona ?? Hmmm….

  4. admin, dokładnie, jak już kiedyś pisałam, nie mogę zrozumieć postępowania Alicji, która kreowana jest na stanowczą, dumną osobę a tutaj takie coś. Tym bardziej, że Maks (może i był w trochę beznadziejnej sytuacji, ale bez przesady) zachowywał się wobec niej bardzo nie fair. Błyskawiczny rozwód, i łatwo pozwolił Oldze zająć puste miejsce po żonie, jakby się nic nie zmieniło, szczęśliwy związek, tylko nastąpiła zamiana kobiet… a ten i jedną i druga traktował jakby był tak samo zakochany. Teraz Olga umrze to Alicja znów wskoczy na jej miejsce, i sielanka trwa (oczywiście wyolbrzymiam, ale nie mogę tego przetrawić.. ), pojawiło się dziecko Olgi, ale to nic Alicja chętnie go wychowa, co za problem.. jakie ten Maks ma powodzenie.. czaruje czy jak?

    nie wiem jak scenarzyści zamierzają to przedstawić tak żeby przekonać widzów do tego powrotu Alicji, bo myślę, że więcej osób nie może tego pojąć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *