Lekarze 4 – co zmieni się w życiu bohaterów? Ciekawostki + zdjęcia

Od marca „Lekarze” będą przyjmować widzów TVN w nowym terminie, w każdą niedzielę o godzinie 20.00! Nowa seria przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów. Między innymi za sprawą świeżo upieczonego ordynatora Michała Karkoszki (w tej roli Wojciech Mecwaldowski). Wprowadzi on nowe reguły i zwyczaje oraz postawi przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów.

Nowy ordynator Michał Karkoszka ma ambitne plany związane z rozwojem oddziału chirurgii i transplantologii. Jednym z nich będzie skomplikowana i realizowana po raz pierwszy w Polsce operacja typu domino, w czasie której zespół z toruńskiego szpitala wykona jednocześnie trzy pobrania i przeszczepienia nerek od niespokrewnionych dawców. Kolejna inicjatywa Karkoszki to organizacja międzynarodowej konferencji poświęconej laparoskopowej transplantologii z pokazową operacją przeprowadzoną przez światowej sławy profesora Eguchi z Japonii.

Orda, ciągle jeszcze rozgoryczony niemożnością pracy w charakterze chirurga, spróbuje swoich sił jako przedstawiciel medyczny. Czy nowa posada i duże pieniądze pozwolą mu zapomnieć o prawdziwym powołaniu?

Leon zajmie się przede wszystkim pracą naukową – zawalczy o profesorski tytuł. Czy jego kontrowersyjny romans z Basią przerodzi się w poważny związek?

Piotr zdecyduje się walczyć o oczyszczenie swojego nazwiska oraz odzyskanie reputacji dobrego specjalisty. Dużym wsparciem okaże się dla niego żona Iza. Pani mecenas Wanat da się też poznać widzom z zupełnie innej strony. Czy jednak zakochana doktor Żelichowska da za wygraną? A może tym razem to ona uknuje intrygę, by odzyskać Piotra?

Beata, na przekór konwenansom, będzie chciała udowodnić, że możliwa jest miłość miedzy lekarką a mechanikiem samochodowym. Elżbieta postanowi poddać się namiętności i uczuciom do Krzysztofa, a Jivan przekona się, że zdobycie prawa jazdy jest trudniejsze, niż uzyskanie dyplomu lekarza.

W najnowszej serii „Lekarzy” bohaterowie będą musieli poradzić sobie z dramatycznymi zmianami, które nastąpią w ich życiu i zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów, zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Nie wszystkim los da drugą szansę. Życie lekarzy z Copernicusa nigdy jeszcze nie miało tylu różnorodnych barw– zapowiada producentka serialu Dorota Chamczyk.

Do obsady aktorskiej, w tej serii, dołączą gościnnie: Ewa Ziętek, Krystyna Sienkiewicz, Joanna Żółkowska, Wiesław Komasa, Marek Siudym, Anna Gzyra, Monika Buchowiec, Don Vasyl z rodziną, Leon Charewicz, Michał Sitarski, Mariusz Jakus, Błażej Wójcik, Amin Bensalem i Fujio Nakamura.

fot.Piotr Litwic źródło TVN.

2 odpowiedzi do “Lekarze 4 – co zmieni się w życiu bohaterów? Ciekawostki + zdjęcia”

  1. Po prezentacji ramówki, na zdjęciach widać samotną Alicję, Alicję z dzieckiem, nowego ordynatora – Karkoszkę itp. Nawet w spocie reklamowym brak Małaszyńskiego. I śmiać mi się chce, kiedy czytam nagłówki na portalach – „Czy Maks przeżyje”? Mam ochotę odpisać: Tak. przeżyje, jednak postanowi spędzić resztę życia przy Alicji jako Niewidzialny Człowiek 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *