To będzie subiektywny przegląd, bez miejsc.
Może to nie jest dzieło wybitne, ale po Waszych rekomendacjach naprawdę się wkręciłam. Kolorowa obyczajówka, nieźle zagrana, z ciekawymi przypadkami medycznymi.

Największym atutem “Lekarzy na start” są jednak świetnie napisani bohaterowie i pierwszorzędne dialogi. Piszę to zupełnie poważnie.
Ostatnio przełączyłam na chwilę na Klan. I to jest przepaść.
Nie ma co kopać leżącego ;)

Nie pasuje mi godzina emisji - nadal siedzę w pracy. Ale od czego jest internet i player w Pulsie?
(Okropnie się zacina i niekiedy trzeba czekać do późnych godzin nocnych na lepszą jakość. Ale cóż to za przeszkoda dla prawdziwego fana?).

Mam nadzieję, że TVPuls nie zrezygnuje z tego projektu po zakończeniu pierwszej transzy. Proponuję kręcić i puszczać w sezonie zimowym! Znajdzie się więcej fanów.

Lista jest moja, więc zrozumiem jeśli ktoś ma zupełnie inne zdanie.

Dr Dagmara Stawska

Rezydentka z charakterkiem i niewyparzonym językiem.
Chora siostra, niechlubna przeszłość, problemy finansowe. Jest jednak uparta i wie na co ją stać.
Postrzelona wariatka, jednak jak trzeba to stanie w obronie pacjenta. Lubię jej poczucie humoru i spore pokłady autoironii.

Dr Michał Zamojski
Musi być ktoś kogo “kochamy nienawidzić”. Przełożony, szowinista i manipulator. Zniszczy szczęście byłej żony, doniesie komu trzeba, a w międzyczasie obrazi pacjentkę, czy przypisze sobie czyjeś zasługi.
Wredny typ i złośliwiec. Przyznajcie jednak sami: Bez jego intryg byłoby odrobinę nudno?

Dr Łukasz Zbierski

Złoty chłopczyk, który przez lata żył za pieniądze tatusia. Nagle konto zrobiło się puste, nie ma drogiego samochodu i wypasionego hotelu. Zderzenie z rzeczywistością poziom “hard”.
Bawidamek i elegancik. Taki Chuck Bass polskiego serialu.
Ma jednak serce po właściwej stronie, a akcja ze znalezionym niemowlakiem należy do jednej, z moich ulubionych.

Dr Golan

Piękna, zadbana, z temperamentem i pokładamy seksualności. Kuguarzyca jak się patrzy. W nosie ma opinie i plotki. Młodych rezydentów traktuje jak mięsko do zaspokojenia potrzeb - oczywiście w granicach rozsądku, bowiem nie jest nachalna.
Empatyczna profesjonalistka.

Pielęgniarka Leokadia


Aldona Jankowska nie musi udowadniać, że ma niespożyte talenta komediowe. Szkoda jedynie, że jej bohaterka ostatnio bywa rzadziej na ekranie.
Pyskata, inteligentna i nie da sobie w kaszę dmuchać. Czekam na rozwój tej postaci.