Lekarze na start – wyniki oglądalności

Wirtualnemedia.pl podały średnie wyniki oglądalności Lekarzy na start. Średnia to 140 tysięcy osób, ale to niedzielne maratony miały najlepsze „wzięcie”.
Czy to dużo? Ano niekoniecznie. Dla porównania zerknijmy na wyniki „Lombardu”, który przed telewizorami gromadzi 334 tysiące widzów.

Pytanie o kontynuacje pozostaje otwarte. Ja myślę, że należałoby podliczyć widownię w Vod do której również ja należę. Nie obrażę się za reklamy – na tym też można nieźle zarobić.

Szkoda zmarnować potencjał naprawdę udanej produkcji.

4 odpowiedzi do “Lekarze na start – wyniki oglądalności”

  1. 140 to średnia, po zmianie emisji na 16:30 widownia wzrosła do 150 a szczegółowe dane podają że np były odcinki cieszące się popularnością w liczbie 238 tysięcy lub że chociaż przez minutę na serialu zatrzymalo się ponad 330 tysięcy widzów. Osobiście uważam że to kpina ale licze na kontynuację, serial zaczął się rozkręcać.

  2. godzina emisji tego serialu jest dla mnie nie do przeskoczenia, zostaje internet, zakończenie było totalnie dziwne, ale uważam że serial spokojnie mógłby być kontynuowany, serial ma potencjał.

  3. Serial zasługuje na kontynuację, aczkolwiek nie zdziwi mnie, jeśli jej nie będzie. W Polsce bardziej opłaca się przecież kręcić kolejne gnioty typu Lombard, niż sensowne tytuły jak Lekarze na start. Byleby było prosto, zrozumiale, szybko. Czyli dla mnie bez jakichkolwiek ambicji. Cóż, takie są aktualne potrzeby widzów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *