Lekarze z 3 sezonem

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl TVN jest zadowolona z wyników oglądalności swojego najnowszego serialu (3 miliony widzów) i obecnie trwają prace nad pierwszymi epizodami trzeciego sezonu.
Chodzi oczywiście o scenariusze odcinków, które najprawdopodobniej zobaczymy jesienią 2013.

Ja dalej żałuję „Przepisu na życie”…

11 odpowiedzi do “Lekarze z 3 sezonem”

 1. Wiecie może jak porównywalnie wygląda oglądalność Lekarzy i Przepisu na życie? Mam nadzieję, że TVN nie zrezygnuje z PnŻ. Stęskniłam się już za tym serialem

 2. admin – wow ale jestem do tyłu, myślałam, że oni teraz 2 kręcą
  mój brat ma znajomego statystę, który faktycznie ciągle jest na planie lekarzy
  przepis w końcu musi wrócić z tymi odc co je nakręcili, wolałabym 100 razy bardziej, niż lekarzy, których poziom starsznie spada i jedyne co widzę to przewidywalne rozwiązania i zagrania jak z brazyliady;/

 3. Dokładnie, kończą kręcić drugą, ale już rozpoczynają prace nad scenariuszem do trzeciego sezonu – więc jesteś na bieżąco 😉 . Co do oglądalności, to trzeci sezon przepisu miał mniejszą niż Lekarze – średnio – 2,69 milionów widzów.

 4. No wlasnie 3 sezon dopiero 3 sezon… zazwyczaj seriale startujące mają wysoką oglądalność – a 2 sezon pokazuje czy utrzymuje poziom czy nie… więc chyba nie ma co porównywać 3 do 1… Lekarze z odcinka na odcinek robią się coraz bardziej banalni. To co jest oryginalne, wspaniale pisane kończą – bezsensu.

 5. Emka oczywiście, że masz rację. Z tego co pamiętam to pierwszy sezon Przepisu – miał powyżej 3 milionów widzów. 2,69 to i tak bardzo dobry wynik, ciekawa jestem ile osób będzie oglądać 3 sezon Lekarzy… Ale pożyjemy, zobaczymy.

 6. no fakt.. ja też już Przepisu praktycznie nie oglądałam na bieżąco w 3 serii, i nie dlatego że zbrakło czasu, a normalnie przestał ciekawić… no ale czego my oczekujemy…wszyscy piszą , niech tv nakręci coś fajnego..ale co? wszystko już było. Może wy coś fajnego napiszcie, a inni niech ocenią waszą innowacyjną twórczość.
  Ja tam lubię oglądać Szynę, Boczarska jak dołączy do ekipy ,będzie jeszcze radośniej dla oczu..Jak dla mnie serial Oki, a wy możecie oceniać jak się komu widzi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *