Leszek w niebiezpieczeństwie!

W mieszkaniu Pawła i Krystyny zjawia się kobieta poszukująca Leszka. Krystyna nie chce aby Bogna dowiedziała się o tajemniczej wizycie. Umawia się z bratem w parku.
Szczęśliwy Leszek wypytuje o rodzinę i Pawełka. Humor psuje mu się, kiedy Krystyna opowiada o poniedziałkowej wizycie kobiety. Twierdzi, że nie ma żadnego dziecka, a kobieta może być związana z gangsterami. W domu błaga Bognę, żeby jak najszybciej wyjechała z dziećmi… choćby do siostry do Hrubieszowa.
Bogna chce spotkać się z Krystyną. Prosi, żeby wyjaśniała jej całą sytuację. Krystyna mówi o kobiecie, która twierdzi, że ma dziecko z Leszkiem. Zapłakana żona czeka w domu na Leszka.

Leszek decyduje się zadzwonić pod numer z wizytówki Elwiry, którą dostał od Krystyny. Kobieta upiera się przy spotkaniu, na którym próbuje kokietować Leszka, a kiedy to się nie udaje, twierdzi, że ma dla niego list od kolegów z więzienia. Przy samochodzie ktoś przystawia mu pistolet do pleców.

– Postanowiliśmy trochę zdynamizować fabułę „Klanu” i wprowadzić jakiś kryminalny wątek. Już dawno w naszym serialu nie pojawiały się takie sceny i nie było nawet broni. Mamy nadzieję, że wątek kryminalny zaintryguje widzów – mówi Paweł Karpiński (59 l.), reżyser. (se.com.pl)

fot.http://www.e-teatr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *