Licencja na wychowanie 2 – wyniki oglądalności

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl oglądalność Licencji na Wychowanie 2 była słaba. Serial poprawił wyniki oglądalności z wiosny, kiedy to perypetie dwóch rodzin śledziło zaledwie 820 tys. widzów. Jesienią widownia wzrosła do 1,09 mln.
Niestety Licencja na wychowanie przegrała z konkurencją. Ale nie ma się co dziwić, gdyż godzina 19:00 to czas na Fakty, Wydarzenia i Wieczorynkę.
Moim zdaniem to pora emisji jest odpowiedzialna za wyżej wymienione wyniki. Serial jest rewelacyjne napisany i obsadzony. Ma inteligentne poczucie humoru i potencjał, którego szkoda marnować.

TVP2 nie podjęła jeszcze decyzji o kontynuacji serialu. Czekamy na informacje.

fot.tvp.pl

13 odpowiedzi do “Licencja na wychowanie 2 – wyniki oglądalności”

 1. Zgadzam się, Admin. Już to gdzieś pisałam, ale się powtórzę: mogli na próbę puścić powtórki w środy w miejsce Mjm (zamiast powtórek Nowej). Na pewno by oglądalność skoczyła.

 2. adminie, dzięki 🙂 Będę wdzięczna 🙂

  Ines 🙂 słyszałam, że będzie 4 seria. Ciekawe, jak to będzie, bo podobno ma opowiadać o powojennych losach. Ja mam nadzieję, ze będą przynajmniej we wspomnieniach wracać do czasów wojny, bo kilka rzeczy nie zostało przecież do końca dopowiedziane.

 3. Ostatni odcinek Ratowników oglądał się wspaniale, TVP1 była pierwsza w paśmie, a przed telewizorami było 2,8 miliona widzów, ale odcinek lecący w tym samym czasie co finał Top Model był bardzo źle oglądany i TVP1 była dopiero 3 w paśmie. Trzy pierwsze odcinki i ten ostatni to dobra oglądalność, pozostałe – bez zachwytów. Niestety średnia jest niższa niż TVP miała w tym paśmie a analogicznym okresie zeszłego roku, czyli serial ma duże szanse, żeby spaść z ramówki. Liczby są niestety bezwzględne i bardzo ważne dla TVP. bo wyższy udział w rynku to wyższa cena reklam czyli zysk dla stacji. Prawa rynku 🙁

 4. Dzieki za informacje 🙂 Masz rację i bardzo szkoda, że Ratownicy byli puszczani w paśmie „Top Model”. Musimy ogladać zatem nowe odcinki i podnosic oglądalność.

 5. A może jakaś firma się skusi na product placement i realizatorzy będą mieć kasę na kolejne serie 😀

 6. mam nadzieję. Ale postanowiłam sprawdzić w TVP2. Jak potwierdzą to się oficjalnie ogłosi (i nie trzeba będzie robic akcji 😉

 7. Trochę durna pora no bo ja mam 9 lat i lubię to oglądać. Moja mama też lubi ten serial, ale chce się czegoś dowiedzieć (co się dzieje na świecie) więc ogląda Fakty a nie Licencje:)
  Ale serial jest exstra:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *