Life Unexpected – informacje o drugim sezonie

Pierwsza seria Life Unexpected zakończyła się w tym tygodniu. Decyzja o kontynuacji serialu nie jest jeszcze wiadoma, jednak jak pisałam wcześniej fani zasypali stację CW prośbami o drugi sezon.
Stacja ma do 19 maja 2010 podjąć ostateczną decyzję o dalszych losach produkcji, jednak twórca LU Liz Tigelaar w rozmowie z Zap2It przedstawia bardzo optymistyczne prognozy – omówiła nawet swoje pomysły i historie na kolejne 13 odcinków.

Przede wszystkim Liz chce aby Lux się rozwijała. Nastolatka niedawno upewniła się, że Cate i Baze kochają ją i chcą się nią opiekować. Teraz będziemy mogli zobaczyć jak dziewczyna rozwija się bez obaw, że ktoś ją znowu porzuci.

Jones – jeśli Austin Butler będzie chciał wystąpić w kolejnych epizodach – Liz rozwinie jego postać. Ma również pomysł na nowy, męski charakter. Dodatkowo chce aby w szkole Lux pojawiło się więcej osób (nowych bohaterów, którzy mogą stać się przyjaciółmi lub wrogami dla dziewczyny).

Chce aby Tasha również dostała się do Liceum, w którym obecnie uczy się Lux.

Bug musi wrócić. Autorka Life Unexpected nie wyobraża sobie kolejnej serii bez jego postaci. Tym bardziej, że relacje między Bug’iem i Bazem należą do ulubionych Liz. W nowych odcinkach będziemy mogli zobaczyć czy w końcu Lux i Bug będą razem.

A Wy chcecie kolejnej serii Life Unexpected?

fot.http://thetvaddict.com
http://cwlifeunexpected.com/
http://images.buddytv.com

3 odpowiedzi do “Life Unexpected – informacje o drugim sezonie”

  1. aha – moja ulubiona postacia byl kolega Baze- ten puszysty, ktory sie kochal w cate, Lux byla swietna i Baze genialny!

    a Wasza postac?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *