Linia życia 2 – co wydarzy się w nowych odcinkach?

Premiera od 1 września.

W finale pierwszej serii byliśmy świadkami zatrzymania Michała Ostrowskiego (Andrzej Niemyt). Młody lekarz został aresztowany tuż przed ołtarzem. Drugi sezon zacznie się od prawdziwego trzęsienia ziemi! Michał nadal siedzi w areszcie. Jest oskarżony o zabójstwo. W wyniku machinacji Igora Grabowskiego (Tomasz Czachorowski) doktor Ostrowski stracił nie tylko wolność, ale i miłość.


Będzie starał się wyjaśnić Annie (Marta Ścisłowicz), co naprawdę łączyło go z zamordowaną pielęgniarką. Na próżno, dziewczyna wykreśli narzeczonego ze swojego życia. Zdecyduje się wrócić do pracy i poprowadzi sprawę Mariana Kupczyka (Krzysztof Ibisz). Kamil Nowik (Sebastian Fabijański), po kłótni z matką postanowi wyprowadzić się z domu. Jego relacje z ojcem, Ernestem Krupą (Tomasz Sobczak), będą coraz lepsze. Postanowi nawet wyjechać z nim za granicę, co niemalże doprowadzi do tragicznych w skutkach wydarzeń. To nie koniec emocji! Klara (Paulina Chruściel) ma coraz więcej problemów natury osobistej. Jej związek z kolegą z pracy, Leszkiem Pruskim (Radosław Pazura), chyli się ku końcowi. Coraz więcej osób dowiaduje się o ich romansie, w tym siostra Klary, Magda (Weronika Asińska). Dziewczyna nie jest z tego powodu zadowolona, zwłaszcza, że bardzo zbliżyła się do syna Leszka, Marka (Paweł Przyborowski). Córki Kesslerów przysporzą rodzicom dużo emocji: Klara wyprowadzi się od rodziców, Magda będzie zdawać maturę, a Ewa zajmie się rozwojem firmy, organizując wspaniałe eventy promujące nowy napój energetyczny. W drugiej serii będziemy również świadkami nowych miłości – Sylwia (Anna Samusionek) i komisarz Wilk (Jacek Kopczyński), Tomasz Bystry (Jakub Mazurek) i Viola Góralczyk (Anna Prus).
Nowy sezon to również nowi bohaterowie w „Linii Życia”. Do obsady serialu dołączy Stefano Terrazzino, Krzysztof Ibisz i Anna Prus. Cezary Bończa – Dworecki, którego zagra Stefano Terrazzino, mimo że w jego żyłach płynie domieszka polskiej krwi, jest Włochem, który kocha kobiety. Będzie uwodził Ewę, Monikę oraz Irenę. Violetta Góralczyk ( w tej roli Anna Prus) pojawi się, żeby dać alibi Wiktorowi Piechocie (Marek Krupski) – mordercy pielęgniarki. Violetta będzie walczyć o swojego syna, którego sąd rodzinny będzie chciał jej odebrać. Monika Pruska (Aleksandra Woźniak) zatrudni dziewczynę w swoim salonie piękności. Mariana Kupczyka ( w tej roli Krzysztof Ibisz) poznajemy jako sprawcę pobicia, który został zatrzymany na gorącym uczynku. Jest ojcem nastoletniej córki. Marian przyznaje się do winy. Opowiada jednak swoją wersję – pobił człowieka, gdyż był przekonany, że ten rozprowadza narkotyki wśród młodzieży i krzywdzi jego nastoletnią córkę. Wkrótce dziewczyna trafia do szpitala i Klara zauważa niepokojącą relację między nimi. Czyżby dziewczynka bała się swojego ojca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *