Linia życia od 1 września

Najnowszy sezon codziennego serialu „Linia Życia” już jesienią w Polsacie!

Plejada popularnych aktorów po raz kolejny zawinie do portu w Trójmieście i otworzy przed widzami Telewizji POLSAT drzwi do nieznanych rozdziałów swojego życia. Dowiemy się co knuje Tomasz Ciachorowski (serialowy Igor) i jak trwały okaże się romans Pauliny Chruściel (Klara) i Radosława Pazury (Leszek). Atmosferę rozgrzeje Stefano Terrazzino (Cezary), wiele łez wyleje Anna Samusionek (Sylwia), a lekcje klasy i cierpliwości da nam znowu Beata Ścibakówna (Irena) i Jan Monczka (Andrzej).

„Linia Życia” opisuje historię czterech silnie powiązanych ze sobą rodzin. Łączą ich nie tylko koligacje rodzinne, ale i wielkie interesy, miłości, zdrady, tajemnice i… nienawiść. Środowisko biznesmenów, lekarzy, restauratorów oraz barwny świat osadzony w salonie piękności daje początek wątkom opowiadania, które będą rozwijać się w obrębie trzech pokoleń: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców. Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel), młoda lekarka, która niedawno wróciła ze Szwecji. Jej życiowe perypetie będą stanowić główną oś serialu.
W „Linii Życia” obok głównych bohaterów: Pauliny Chruściel, Beaty Ścibakówny, Anny Samusionek, Małgorzaty Potockiej, Tomasza Ciachorowskiego, Zbigniewa Suszyńskiego, Radosława Pazury, Aleksandry Woźniak i Jana Monczki zobaczymy także Stefano Terazzino oraz Krzysztofa Ibisza.
Producentem serialu jest firma Bogota Film Michała Kwiecińskiego. Reżyserii podjęli się Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak.

Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku, począwszy od 1 września o godzinie 19.30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *