Lola nie wróci w 6 sezonie Plotkary?+ kilka nowych informacji

Wiemy, że „Gossip Girl” powraca jesienią z okrojoną serią finałową. Jak zdradzili twórcy akcja szóstego sezonu będzie skupiać się na bohaterach, których widzieliśmy w ostatnim odcinku (czyli: Blair, Chuck, Dan, Nate, Serena oraz Georgina).
UWAGA! Definitywny koniec związku Blair i Dana. Blair chce odzyskać miłość Chucka i ostatni sezon będzie opierał się właśnie na tej parze. Dan z pomocą Georginy i nowej książki postanowi się zemścić.

Serena zniknie. Nawet plotkara nie będzie potrafiła jej namierzyć. Przyjaciele martwią się o nią i będą myśleli nawet o najgorszym… Ale dziewczyna z pewnością się znajdzie. Stephanie Savage wyznała, że Serena jest w posiadaniu seks taśmy z Danem. I na pewno jej nie skasowała.

Nate raczej nie będzie z Lolą. Aktorka pracuje już przy innym serialu. Bohater skupi się na odkryciu prawdziwej tożsamości plotkary.

Lily i Rufus będą ze sobą walczyć. Mężczyzna znajdzie tajemniczego sojusznika (podejrzewam, że chodzi o Charlie).

Wszyscy zgodnie przyznają, że chcą zakończyć „Gossip Girl” na najwyższym poziomie. Jak im to wyjdzie – zobaczymy jesienią.

4 odpowiedzi do “Lola nie wróci w 6 sezonie Plotkary?+ kilka nowych informacji”

  1. Blair przestała mi się podobać już dawno. Po co zwodziła Dana? Chłopak się zakochał, chciał stworzyć z nią przyszłość, nawet zabrać do Włoch. A ona zwyczajnie zabawiła się jego uczuciami. Byłam fanką Chair, ale teraz nie chcę, żeby Chuck z nią był, choć na pewno będzie inaczej.

  2. A ja uważam, że B. rzeczywiście się zmieniła, przez Dana, ale ja tam chcę, by wróciła stara miłość Blair i Chucka i bardzo chcę, by zakończyli plotkarę na poziomie. B. powinna być z Chuckiem! bardzo zaciekawiła mnie informacja o zemście Dana. zemsta, to coś zupełnie nie w jego stylu, ale może być ciekawie! Lily i Rufus walczyć? Czyli, że Lily będzie z Bartem, a Rufus co wymyśli z ‚sojusznikiem’? nie sądzę, żeby była to Charlie, ale w sumie, czemu nie? Co się dzieje z S., to wydaje mi się, że przez narkotyki mogłaby się np. wciągnąc i dlatego nie przyjeżdżać do NY, chociaż to mało prawdopodobna wersja. niby mogłaby uciec właśnie czy coś. i gdyby Dan chciał zniszczyć Blair w tej zemście czy coś, to S. by się o tym z daleka dowiedziała (znaczy sie ze byłaby gdzies daleko w innym mieście czy coś) w ostateczności uwazam, ze mogliby zakończyć plotkare wątkiem, kiedy S. wysyła do Plotkary tą seks taśmę. zrobłaby to dla Blair i dla Blair właśnie upokorzyłaby samą siebie. nie wiedzielibyśmy co dalej i mogłoby być ostatnie ujęcie, np. B&C przytulający się do siebie w Empire, Nate w biurze, któremu np. nie udało się odkryć Plotkary, Lily zaglądająca przez okno na Manhattan, Rufus na Brooklyn, a właśnie finalnie S., która wysyła seks tasme i np. gdzieś idzie. uważam, że byłby to całkiem ciekawy finał! i nie taki banalny. ale to już moja inwencja twórcza, mam nadzieję, że kogoś zainteresuje ;D

  3. looool, Gossip Gabi, ciekawy finał? chyba chciałas powiedzieć nudny finał, co w tym ciekawego? tak mógłby sie kończyć jeden z odcinków, ale nie ostatni. ciekawy finał, to coś co zaskoczy wszystkich, np. odkrycie kim jest prawdziwa plotkara, ślub blair i chucka, oraz sereny i dana. ( owszem, ślub b. & c. nie byłby zaskoczeniem, ale podejrzewam, że będzie to jedna z końcowych scen, o ile to nie będzie łaczony slub 😉 ) jak wiadomo, ma wrócić jenny i erick, więc na pewno też zamieszania narobią. małą masz wyobraźnię, droga Gabi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *