Ludzie Chudego – będzie Hit?

Nowy serial będzie miał premierę w Polsacie już jesienią. Na pewno pierwsze odcinki zobaczą fani Rancza – po pierwsze ze względu na reżysera produkcji Wojciecha Adamczyka odpowiedzialnego za obie produkcje. Po drugie ze względu na genialnego Cezarego Żaka, który w obu przypadkach gra główną rolę.
Po trzecie Piotr Pręgowski. Czyli Patryk Pietrek i jednocześnie człowiek tytułowego Chudego.

Serial jest robiony na licencji hiszpańskiej na wzór komedii kryminalnej pt. „Paco i jego ludzie” (można oglądać na  AXN i AXN Crime) o niezbyt mądrych policjantach, którzy wiecznie wpadają w kłopoty. Akcja „Ludzi Chudego” będzie opowiadać o policjantach z warszawskiej Pragi.

Czy będzie to hit na miarę „Hotelu 52?” Może być różnie. Z pewnością obejrzę pierwsze odcinki – dla w/w aktorów. Jednak w pamięci mam również niezbyt udany produkt ekipy pt. „Halo Hans”.
W którą stronę pójdzie nowy serial – zobaczymy jesienią.

Ps. Trzecim policjantem jest znany m.in. z PitBulla Michał Żurawski.

fot.http://film.interia.pl/

3 odpowiedzi do “Ludzie Chudego – będzie Hit?”

  1. Koleś….. On się nie nazywa Maciej, tylko Michał….. Fajny admin z Pana, skoro taki błąd jest. 😀 A film jest niesamowity, polecam. Pozdro. 🙂

  2. W. kolesiówa jak cos 🙂 Wielkim zdarzają sie nie takie byki, a taki maly admin jak ja, co dopiero sie uczy musi popelniac bledy 🙂
    Dziekuje za informacje. Poprawione 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *