Poznaliśmy już datę emisji nowego Hitu Polsatu (Tutaj więcej informacji).
Stacja wystawiła swój najnowszy produkt do walki o widzów w najlepszej porze - czyli o 20:00 w każdą niedzielę. Czy dobrze zrobiła?
Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Po wakacjach wraca druga seria “Domu nad rozlewiskiem” (Miłość nad rozlewiskiem) , która zebrała przed ekranami rekordową ilość widzów. “Ludzie Chudego” będą musieli również konkurować z kolejną edycją “Tańca z gwiazdami”.

I “Spadkobiercami” w TV4.

Uważam, że to kolejny błąd ramówkowy stacji. Zapytacie z pewnością kiedy Polsat miał nadawać swój najnowszy serial. Moja sugestia - piątek 20:00 lub 21:00.
Poza kolejnymi odsłonami “Na dobre i na złe”, które widzowie i tak mogą oglądnąć w niedzielę po 16:00 żadna telewizja nie zdecydowała się na emisję swojego serialu w ten właśnie dzień. (Poza Majką, Klanem itp. - ale to bardziej “mydlane opery” do 19:00 niż seriale).

Szkoda potencjału, szkoda aktorów i całej produkcji.
TVP i TVN przyzwyczaiła swoich widzów do godzin emisji i z pewnością znowu zasiądą przed telewizorami aby zobaczyć losy ulubionych bohaterów, lub w przypadku “Tańca z gwiazdami” nowe twarze, które szkolą się w trudnej sztuce.

Nie zdziwię się, kiedy Polsat po pierwszym sezonie zrezygnuje z kręcenia kolejnych części “Ludzi…”. Ale w tym wypadku winą nie będzie niska oglądalność tylko złe decyzje kierownictwa.

A Wy co będziecie oglądać w niedzielę po 20:00?

n
Co będziecie oglądać w niedzielę po 20:00?
View Results

fot.http://film.interia.pl