Łukasz gwiazdą telewizyjnego show, nowa sympatia Igora i niechciana ciąża

Do Łukasza (Maciej Musiał) przychodzi reżyser (Rafał Mohr) z polecenia kucharza Vincenta (Marcin Przybylski). Planuje zrealizować cykl 10-minutowych programów kulinarnych emitowanych w programie śniadaniowym. Uważa, że Łukasz ma w sobie to „coś”, co ludzie kochają. Nagranie z jego udziałem, w którym parodiował znanych kucharzy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czy Łukasz zdecyduje się na nową pracę?

Nowa sympatia Igora?
Igor (Kamil Kula) nie do końca radzi sobie z godzeniem pracy i ojcostwa. Na dodatek mąż opiekunki miał zawał i Szwed musi znaleźć kogoś w zastępstwie. Odwiedza go Marta (Magdalena Lamparska) z torbą pełną zakupów. Bez słowa zabiera się za sprzątanie panującego wszędzie bałaganu. Próbuje wypytać Igora o Marzenę (Aleksandra Popławska). Okazuje się, że w ogóle nie interesuje się Krzysiem (Kacper Janik). Na dodatek wyjechała z kraju, bez uregulowania spraw prawnych – Igor nie jest prawnie ani ojcem, ani opiekunem Krzysia. Dlatego nie pomoże posłać chłopca do żłobka.

Niechciana ciąża
Magda (Julia Rosnowska) i Dorota (Beata Ścibakówna) rozmawiają przy kawie w restauracji Hotelu 52. Magda jest opanowana i pełna nadziei, z kolei Dorocie, jej matce, z ledwością udaje się opanować zdenerwowanie. Magda od lat stara się o dziecko – wciąż bezskutecznie. Wszelkie sposoby leczenie niepłodności spełzły na niczym. Nie poddaje się jednak. Obecnie leczy się u uznanego profesora. Wierzy, że jemu uda się spełnić jej największe marzenie. Podczas rozmowy Dorota nagle wybiega z restauracji. Od rana źle się czuje. Podejrzewa, że to niestrawność. Już wkrótce odkryje, że to nie zatrucie pokarmowe męczy ją od rana, lecz… ciąża. Dorota jest załamana. Nie dość, że ma 45 lat i nie planowała późnego macierzyństwa, to nie wie, jak oznajmi tę wiadomość swojej córce, która po prostu marzy o dziecku. Szczególnie gdy okaże się, że kolejna terapia nie przyniosła oczekiwanych
Emisja 2. odcinka 7. serii „Hotelu 52” w czwartek – 12 września, o godzinie 21.00 w Telewizji Polsat. Zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *