Lynette Scavo – co dalej na Wisteria Lane?

Felicity Huffman udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak zmienią się losy najbardziej stabilnej pary w Gotowych na wszystko. Okazuje się, że aktorzy mieli ochotę na wątek separacji już od 3 sezonu!
Producenci z ABC chcieli mieć jednak przynajmniej jedną, „normalną” parę na Wisteria Lane. Wiadomo, że Państwo Scavo przechodzili przez różne perypetie ale zawsze trzymali się razem.
Jak będzie w kolejnej serii?

Aktorzy byli bardzo podekscytowani, że w końcu, w siódmej serii grają rozstanie. Jednak cztery odcinki, które doprowadziły do rozstania były najtrudniejsze do zagrania.

„Pamiętam, że Doug (gra Toma) zwrócił się do mnie ze słowami „nie tęsknisz do tego jak się dogadywaliśmy?. Chciałbym żebyśmy już się nie kłócili”. To było bardzo ekscytujące.

Co się przydarzy w siódmej serii?
Tom i Lynette będą z pewnością w separacji i w zależności od tego kiedy zakończy się sezon mają się rozwieść. Mamy zobaczyć małżeństwo, które po rozwodzie wiedzie inne, oddzielne życie. Być może Tom na jakiś czas dostanie dzieci. Jak stwierdziła Felicity: „myślę, że to byłoby interesujące, zamiast tego, że zazwyczaj to kobieta dostaje dzieci”.
Ciekawe jak długo Tom poradzi sobie z niesforną gromadką?

Jest jeszcze zabójstwo, które nadal trzeba ukrywać. Na pytanie co się stanie w przyszłym sezonie z zabitym, zrolowanym, dręczycielem Gabi – aktorka nie jest w stanie odpowiedzieć.

„to chyba z 80-te ciało na Wisteria Lane, to urocze ale niebezpieczne miejsce do mieszkania. Nie jestem pewna w jaki sposób będziemy to tuszować”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *