M jak miłość – Co wydarzy się po wakacyjnej przerwie? (Uwaga na szczegółowe opisy)

Gdyby Wam umknęło na facebooku, lub na oficjalnej stronie serialu 😉
M jak miłość po wakacjach z wielką ilością Spoilerów!
Serial wraca na antenę TVP 2 już 3 września … Co zobaczymy w nowym sezonie?

Przede wszystkim: do obsady dołączy Rafał Szatan, mąż Barbary Kurdej – Szatan! Znany muzyk wcieli się w Eryka – pianistę, którego Asia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę.

Mężczyzna od razu zacznie Chodakowską adorować, ale na Wietrznej będzie miał konkurenta – Michała (Paweł Deląg). Bo pisarz też otoczy Asię opieką i zrobi wszystko, by się do atrakcyjnej sąsiadki zbliżyć. Którego z wielbicieli wybierze w końcu Joanna… I czy naprawdę jest gotowa, by zapomnieć o Tomku?

Poza tym, w Grabinie pojawi się Stefan Friedmann! Popularny aktor i satyryk zagra Józefa Modrego – dżentelmena, którego Barbara (Teresa Lipowska) pozna na kursie języka angielskiego. Senior przyjedzie specjalnie na wieś, by przyjaciółkę odwiedzić, ale na miejscu trafi pechowo na Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). I to spotkanie zakończy się dla niego prawdziwą traumą!

W nowym sezonie do Polski przyleci Agata, siostra Artura Rogowskiego (w tej roli po raz pierwszy Katarzyna Kwiatkowska, która popularność zdobyła m.in. wykonując świetne parodie w programie „Szymon Majewski Show”). Lekarka postanowi zostać na stałe w Grabinie – i zdobędzie pracę w lokalnej przychodni. Mostowiacy z radością przyjmą ją do rodziny…

W premierowych odcinkach w Lipnicy zamieszka nowy przystojniak: aspirant Robert Wroński (Filip Gurłacz). Odważny i pełen uroku – młody policjant okaże się seryjnym łamaczem damskich serc. Aż do chwili, gdy trafi na dziewczynę, która powie mu: „Nie!”… Kto oprze się jego urokowi? I czy Robert znajdzie sposób, by wybrankę jednak do siebie przekonać?

Na jesieni Fani serialu mogą też liczyć na kilka od dawna oczekiwanych powrotów. Przede wszystkim: do rodziny znów dołączy Marta! Wojciechowska – po kolejnej miłosnej porażce – przyjedzie na stałe do kraju, ale będzie ukrywać przed bliskimi pewną „mroczną” tajemnicę… Oprócz tego zaraz po maturze do domu powróci Zosia (Julia Wróblewska)! Dziewczyna się zakocha, a Joasia będzie miała przez to sporo powodów do zmartwień! Kto podbije serce wrażliwej nastolatki?

Problemy nie ominą w nowym sezonie Pawła (Rafał Mroczek) – głównie przez jego małżeństwo z Katią (Joanna Jarmołowicz). Zduński nadal będzie ukrywał przed bliskimi, że ma nową żonę… Tymczasem do Polski przyjedzie nagle ojciec Katii (w tej roli David Gamtsemlidze) oraz jej niedoszły narzeczony Igor (Oleg Bakhrutdinov). Obaj będą na dziewczynę wściekli – po tym, jak zbuntowała się i uciekła z Gruzji. I obaj postanowią sprawdzić, czy Paweł naprawdę nadaje się na męża… Jak chłopak przetrwa taki „egzamin”?

Nieprzespane noce – niestety, głównie z nerwów – zaliczy także Magda (Anna Mucha). Budzyński (Krystian Wieczorek) zacznie w sądzie ostrą walkę z Karoliną (Iga Górecka) – po tym, jak koleżanka oskarżyła go o próbę gwałtu – ale pierwsza rozprawa nie przebiegnie po jego myśli. Chodakowska wyjdzie w końcu z sali bliska łez… Kilka godzin później sprawą zainteresuje się Aneta (Ilona Janyst), która od razu zaplanuje nową intrygę. Czy dziewczyna wykorzysta okazję, by znów Magdę upokorzyć i zranić?

Z kolei Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) będą mieli dla bliskich sporą niespodziankę… bo ginekolog ustali, że tym razem w drodze są bliźniaki! Do tego szybko pojawi się druga okazja do świętowania – bo na jesieni widzowie zobaczą w serialu kolejne oświadczyny! Artur (Robert Moskwa) oficjalnie poprosi Marię (Małgorzata Pieńkowska), by znów została jego żoną. A Zduńscy urządzą z tej okazji na Deszczowej romantyczną, rodzinną imprezę.

Za to w finale: dramat i kryminał – czyli ciąg dalszy przygód Marcina (Mikołaj Roznerski). W premierowych odcinkach Chodakowski odnajdzie leśniczówkę, w której Artur (Tomasz Ciachorowski) uwięził Izę (Adriana Kalska) oraz Maję (Ania Wierzchoń)… Skalska wyzna przyjacielowi, że przez ostatnie tygodnie przeżyła u boku męża prawdziwy horror. Przemoc, groźby, leki na uspokojenie – Artur zrobi wszystko, by zapanować nad „ukochaną”. Iza w końcu jednak się zbuntuje i – wspierana przez Marcina – postanowi uciec. Niestety, gdy dziewczyna odzyska wolność, dojdzie do wypadku: auto, którym Skalska będzie jechać razem z córką, wpadnie do rzeki… Ratownicy wyłowią z wody niemowlę, ale matkę porwie wzburzony nurt. Marcin będzie gotów na wszystko, by Maja nie trafiła znowu w ręce Artura… Jak daleko posunie się, by chronić swoje dziecko?

Jedna odpowiedź do “M jak miłość – Co wydarzy się po wakacyjnej przerwie? (Uwaga na szczegółowe opisy)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *