M jak miłość Jesień 2015 – co wydarzy się u bohaterów?

Sporo zmian, nowych romansów i wyznań miłosnych.
Pojawią się również nowi bohaterowie.

W piętnastolecie świetności serialu „M jak Miłość” historia Mostowiaków zatoczy koło. Po dramatycznym pożarze bohaterowie nie poddadzą się i odbudują dom w Grabinie – znowu będą musieli zaczynać wszystko od nowa. Seniorzy na kilka miesięcy przeniosą się jednak do Warszawy, a Marek zamieszka z żoną u teścia – Kolędy.

Przed Natalką dwa najważniejsze życiowe egzaminy – matura i rola matki. I oba praktycznie w tym samym czasie. Nie obejdzie się bez komplikacji – Natalka nie zdąży na czas do szpitala i swoją córeczkę, Hanię, urodzi w lesie. Asystował jej będzie przystojny leśniczy, który skradnie serce Uli – siostrze Natalii.

Ula wda się z młodym leśnikiem w ognisty romans…
A to nie spodoba się jego zaborczej matce (w tej roli powróci na mały ekran Jowita Budnik, gwiazda filmu „Plac Zbawiciela” i serialu „Wszystko przed nami”).

Tuż po wakacjach widzowie poznają również sekret, który Mostowiakowie ukrywali od czasów wojny. Paweł w zgliszczach domu w Grabinie znajdzie stary list, napisany jeszcze przez pradziadka. I dzięki niemu dowie się o dramatycznych wydarzeniach, które podczas okupacji połączyły Mostowiaków z rodziną Markowskich. Wyruszy w podróż, aby wyjaśnić tajemnicę sprzed lat i spłacić pewien rodzinny dług.

A co poza tym? Przede wszystkim – rozkwitnie serialowa miłość! Najpierw widzowie zobaczą romantyczne oświadczyny Wernera, który poprosi o rękę Annę…


A później zaręczyny Magdy i Olka! Młoda para od razu zacznie planować ślub i zdecyduje się też na adopcję dziecka. Jak na plany zakochanych zareagują ich przyjaciele i rodzina?

Gorący romans połączy także Asię i Tomka. Związek tej pary nie będzie jednak łatwy. Podczas jednej z policyjnych akcji Chodakowski znów zostanie ranny. A jego partnerka z CBŚ – Maryla – wyzna, że… od lat jest w koledze nieszczęśliwie zakochana!

Tymczasem Agnieszka przeprowadzi się do Warszawy, ale nadal będzie ukrywać przed Tomkiem fakt, że wkrótce zostanie ojcem… Romantyczny sekret Olszewskiej pozna jednak Marcin. Czy zdradzi stryjowi prawdę, nawet wbrew woli pani prokurator?

Z kolei Marcin w premierowych odcinkach zaprzyjaźni się z Izą – która wcześniej pomogła mu, gdy walczył o prawo do opieki nad synem. Chodakowski namówi dziewczynę na wspólny weekend w Ogrodzieńcu… A na wyjeździe znów poczuje szybsze bicie serca – właśnie dzięki nowej przyjaciółce.

Marcin odkryje jednak, że Iza ma chłopaka: Artura. A przystojniaka, który zawrócił w głowie pani kurator, zagra jeden z najbardziej popularnych aktorów w Polsce – Tomasz Ciachorowski (gwiazda seriali „Majka” i „Pierwsza miłość”). I co, zapowiada się ciekawie? Pamiętajcie: „M jak Miłość” wraca na antenę już 31 sierpnia! A za kilka dni zapraszamy na kolejne fotostory – z którego dowiecie się, jak w nowym sezonie potoczą się losy pozostałych bohaterów serialu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *