M jak miłość – TOP 5 najciekawszych bohaterów w wiosennej ramówce

Ile głów tyle opinii, więc zdaję sobie sprawę, że możecie nie zgodzić się z moim prywatnym TOP tegorocznej wiosny.
Aczkolwiek w M jak miłość nadal przeważają zdrady i kolejne romanse. Postawiłam na bohaterów, którzy wywołują u mnie uśmiech lub momenty wzruszeń.
Top 5 poniżej.

Miejsce 5 – Kisielowa

Upierdliwa i wściubiająca nos w nie swoje sprawy sklepowa pojawiła się niedawno. Dotychczas znaliśmy tylko przyjaciela Lucjana – Kisiela, który od czasu do czasu narzekał na swoją połowicę.
Okazuje się, że Małgorzata Rożniatowska radzi sobie w swojej roli znakomicie. Czy to chodzi o prowadzenie samochodu, czy o szpiegowanie, czy nawet dyskutowanie o sprawach miasteczka – nie ma sobie równych.
Plus za koloryt postaci. Nikt w Grabinie za nią nie przepada, ciężko jednak wyobrazić sobie M jak miłość bez tej wścibskiej sąsiadki.

Miejsce 4 – Jerzy Kolęda.

Bardzo polubiłam przesympatycznego ojca Ewy. Okazuje się, że poza pomaganiem córce i wnukowi mężczyzna ma inne plany na życie. Jerzy zakochał się w matce Andrzeja, statecznej prawniczce z kłopotami z hazardem.
Żałuję, że jego wątek jest obecnie zepchnięty na dalszy plan, ale bardzo lubię wszelkie sceny z udziałem wąsatego Artura Barcisia.

Miejsce 3 – Barbara i Lucjan.

Podczas zawirowań stadka dzieci i wnucząt dziadkowie w Grabinie stanowią pewną oazę miłości i stałości uczuć.
Ciepły dom z kuchnią, która ugości każdego zbłąkanego wędrowca, dobre rady dla najmłodszych i duża dawka komicznych sytuacji.
I tak trzymać.

Miejsce 2 – Marcin Chodakowski.

W Na Wspólnej ten manewr się nie udał. Samotny ojciec Max, który również (przynajmniej na razie) walczy o prawa do opieki nad synkiem, opuszczonego przez matkę jest jednym z najsłabszych wątków serialu.
W m jak miłość miliony widzów płakały po śmierci Kasi i tyle samo osób trzyma kciuki za młodym ojcem, który został sam z Szymkiem. Mikołaj Roznerski z postaci trzecioplanowej szybko stał się jednym, z ważniejszych bohaterów serialu.
Czy trzymam kciuki za to, aby był z Janką? Niespecjalnie. Joanna Osyda w M jak miłość cały czas mnie drażni. Nowa kuratorka? Zobaczymy… Liczę jednak na nową kobietę w życiu Marcina.

Miejsce 1 – Adam Werner

Bohater, który był tylko postacią gościnną, w wiosennej ramówce stał się jednym, z najciekawszych wątków w M jak miłość.
Przy okazji Adam jest na tyle śmieszny, że odcinki z jego udziałem ogląda się z dużą dozą sympatii.
Od upierdliwego sąsiada Zduńskich, przez opiekę nad dziećmi, kończąc na znajomości z Anną i nietypowym Kac Wawa z Budzyńskim – wszystko bez zadęcia i z bardzo dobrym aktorstwem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *