M jak miłość – wesele, kłopoty Tomka i powrót Magdy

Streszczenia odcinków, które będą miały premierę 8 i 9 września.

1075
Joanna jedzie nad morze, by odnaleźć Darka. Tłumaczy ukochanemu, dlaczego musiała uciekać z Polski i dopuściła się kradzieży kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tomek spotyka się z prawnikiem Małgosi. Adwokat oskarża policjanta o uprowadzenie Wojtusia. Zdesperowany Chodakowski kontaktuje się z Joanną. Z jej pomocą zamierza pokonać byłą żonę w sądzie. W Warszawie rodzina Mostowiaków spotyka się na chrzcinach Mikołaja. Na uroczystości brakuje jedynie Andrzeja. Budzyński spędza dzień w towarzystwie Soni jako opiekun na wycieczce szkolnej.

1076
Rodzina i przyjaciele Alicji i Pawła bawią się na przyjęciu weselnym młodej pary w bistro „Za Rogiem”. Janek zbiera się w końcu na odwagę i prosi Olgę, by umówiła się na randkę. Wśród gości jest obecna także dobra znajoma Zduńskiego, Magda. Nie wszystkim zaproszonym udało się dotrzeć na uroczystość. Nie ma Tomka, który przez Małgosię wpadł w poważne tarapaty. W jego mieszkaniu zjawił się kurator – wraz z policją i nakazem sądowym. Chodakowski ma oddać syna byłej żonie. Z kolei Joanna spotyka się z dawną koleżanką, Anną. Zamierza zwrócić pieniądze, które ukradła z kasyna. Niestety nie jest łatwo naprawić dawne błędy.

3 odpowiedzi do “M jak miłość – wesele, kłopoty Tomka i powrót Magdy”

  1. Wiadomo wymyślają głupoty, ale abstrahując od tego jestem zauroczona tym dzieckiem 🙂 Ten Wojtuś tak mnie rozczula 😀

  2. Ja poczekam z komentarzem jeszcze kilka odcinków. Na razie dzieciak bardzo na +, chociaż jego angielskie „go away” bardzo mnie wczoraj rozbawiło.
    Mój prywatny mężczyzna stwierdził, że czas przenieść się do Warszawy, kiedy dziewczyna udzielająca korepetycji wsiadła do luksusowej Skody 😉
    Osyda naprawdę działa nam na nerwy 😉

  3. To fakt ta jej rola nie dość że beznadziejna to potrzebna w serialu jak nie wiem co. Ale Wojtus cudowny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *